Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Refresher Česko
Otevřít v aplikaci Refresher
Stáhnout
X
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Radim Šlechta
3. září 2022 15:37
Čas čtení 0:55

Policie pátrá po patnáctileté Lucii Pavlíkové z Prahy

Kategorie:
News
Uložit Uložené

V případě jakýchkoliv informací o Lucii volej linku 158.

Policie pátrá po pohřešované Lucii Pavlíkové z Prahy. Patnáctiletá dívka šla vynést odpadky u svého bydliště v Praze 3, ale zpátky domů se už nevrátila. Podle policie se jedná o její první pohřešování. V době svého odchodu měla na sobě modré tílko a černé kapsáče. Policie žádá veřejnost, aby v případě jakýchkoliv informací kontaktovala linku 158. Informuje o tom na Twitteru.

Patnáctiletá Lucie Pavlíková je pohřešovanou osobou od 2. září. Podle dostupných informací se nevrátila domů poté, co šla vynést odpadky do popelnice v místě svého bydliště v Praze 3. V tu dobu na sobě měla modré tílko a černé kapsáče.

Lucie je vysoká přibližně 160 až 170 centimetrů. Má střední postavu a rovné vlasy. Její zdánlivé stáří se pohybuje mezi patnácti až sedmnácti lety. Dívka není nebezpečná, ozbrojená a nemá žádnou nakažlivou nemoc. Další nebo podrobnější informace o jejím výskytu policie ve své databázi nezveřejnila.

Lucie, pátrání
Zdroj: Policie ČR

Pokud máš o Lucii jakékoliv informace nebo s ní přijdeš do kontaktu, volej linku 158 nebo navštiv policejní služebnu. Informace o pohřešovaných, případně hledaných osobách najdeš na stránkách Policie České republiky.

Domů
Sdílet
Diskuse