Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Tereza Šnajdrová
6. září 2022 v 14:04
Čas čtení 0:41

Policie pátrá po patnáctileté Haně z Brněnska, z domu odešla v polovině prázdnin

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Policie pátrá po patnáctileté Haně z Brněnska, z domu odešla v polovině prázdnin
Zdroj: Policie ČR

Patnáctiletá Hana A. odešla z domu už v polovině prázdnin, rodičům se od té doby neozvala.

Patnáctiletá dívka z Rosicka na Brněnsku odešla z domu 26. července, a to v době, kdy byli její rodiče v práci. Dosud o sobě nepodala žádnou zprávu. Pohřešovaná je 157 až 159 centimetrů vysoká, hubená, má hnědé oči a plavé nebo hnědé vlasy, píše Policie ČR. Pokud bys někde dívku zahlédl, obrať se prosím na policii. 

6. září 2022 v 7:50 Čas čtení 1:18 Muž, který v Praze zastřelil úřednici, byl odsouzen na doživotí Muž, který v Praze zastřelil úřednici, byl odsouzen na doživotí

„Dívka, která po sobě dosud nepodala žádnou zprávu, odešla z domu 26. července v odpoledních hodinách v době, kdy rodiče byli v zaměstnání. Z domu odešla už jednou, v říjnu loňského roku. To přebývala u příbuzných, kterým namluvila, že rodiče jsou o jejím pobytu obeznámeni. Po několika dnech se ale vrátila sama domů,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Pohřešovaná je vysoká 157 až 159 centimetrů, hubená, má hnědé oči a plavé či hnědé vlasy. Jaké oblečení měla v době odchodu, není jisté.

„Pokud máte jakékoliv poznatky o pohřešované dívce, můžete je sdělit policistům prostřednictvím tísňové linky 158. Policie děkuje za spolupráci,“ dodal Malášek. Pokud bys dívku někde zahlédl, zkontaktuj prosím policii, a to osobně nebo na telefonní lince 158.

Domů
Sdílet
Diskuse