Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Adéla Ježková
7. září 2022 19:22
Čas čtení 0:45

Královna Alžběta pronajímá jeden ze svých domů na Airbnb. Podívej se, jak to vypadá uvnitř

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Královna Alžběta pronajímá jeden ze svých domů na Airbnb. Podívej se, jak to vypadá uvnitř
Zdroj: Airbnb/Norfolk Hideaways

Britská královna Alžběta II. pronajímá rekreantům přes Airbnb jeden ze svých soukromých domů na panství Sandringham.

Čtyřpokojový dům s názvem Garden House pojme až osm hostů a stojí od 237 do 354 liber za noc (v přepočtu zhruba 6 700 až 10 000 Kč). „Tento okouzlující skrytý domek, který vlastní Její Veličenstvo královna, se nachází v srdci jejího milovaného venkovského sídla Sandringham Estate,“ uvádí se v popisku na webu Airbnb s tím, že dům dříve sloužil jako sídlo zahradníka.

Královna Alžběta II. nabízí na Airbnb krátkodobé pobyty ve svém domě v Sandringhamu.Královna Alžběta II. nabízí na Airbnb krátkodobé pobyty ve svém domě v Sandringhamu.Královna Alžběta II. nabízí na Airbnb krátkodobé pobyty ve svém domě v Sandringhamu.Královna Alžběta II. nabízí na Airbnb krátkodobé pobyty ve svém domě v Sandringhamu.
Zobrazit galerii
(9)

Dvoupodlažní Garden House je vybaven nábytkem a obrazy z královské sbírky, které byly kdysi umístěny v královské rezidenci. Ve dvou ložnicích si rekreanti mohou vybrat mezi manželskou postelí a oddělenými lůžky a takřka ze všech místností je nádherný pohled do zahrady – přičemž kromě „formální“ upravené zahrady se zde nachází také zahrada neformálnější, kde se mohou prohánět i psi.

V pěší vzdálenosti od sídla je návštěvnické centrum, kavárny, a dokonce i muzeum s největší sbírkou královských vozidel na jednom místě. 

Podle serveru Independent to není poprvé, co se panovnice rozhodla pronajmout svůj majetek rekreantům. Na královnině skotském panství Balmoral se takových rekreačních chat nachází hned několik, přičemž jejich ceny se pohybují od 555 do 1 620 liber za týden (v přepočtu zhruba 15 700 až 46 000 Kč).

Domů
Sdílet
Diskuse