Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
Adéla Ježková
15. září 2022 12:33
Čas čtení 0:43

VIDEO: Medvěd vtrhl na narozeninovou oslavu dvouletého dítěte. Nikomu neublížil, ukradl ale několik dortíků

Kategorie:
News
Uložit Uložené
VIDEO: Medvěd vtrhl na narozeninovou oslavu dvouletého dítěte. Nikomu neublížil, ukradl ale několik dortíků
Zdroj: Pxhere/volně k užití

Medvěd ignoroval všechny pokusy na odehnání. Pohodlně se usadil a snědl několik dortíků ze stolu.

Rauf a Laura Majidianovi pořádali narozeninovou oslavu pro svého dvouletého syna Cyruse ve svém domě ve West Hartfordu, když dorazil nezvaný chlupatý host. O bizarním incidentu informoval server Insider.

Z nedalekého lesa se vynořil medvěd černý, posadil se k narozeninovému stolu a pustil se do několika dortíků. Rodiče zachytili na video, jak se zvíře cpe dobrotami a nakonec odchází z oslavy s obličejem plným polevy.

„Trochu se bojím, jsem vyděšená, ale všichni jsou v bezpečí,“ řekla Laura Majidian místní stanici WTNH News, na kterou odkazuje The Guardian. Dodala, že když se medvěd objevil, spolu s dalšími dospělými popadla děti hrající si venku a odnesla je dovnitř.

Rauf Majidian popsal, že všichni na medvěda křičeli. On se ale nenechal vyvést z míry.

Počet medvědů v Connecticutu v posledních letech vzrostl a v letošním roce již bylo nahlášeno více než 8 000 pozorování. Medvěd černý je obvykle plachý a člověka se bojí. Pokud však pravidelně nachází potravu v blízkosti domů, může strach z lidí ztratit. Medvědi černí jsou vůči lidem ovšem podle odborníků agresivní jen zřídka, a to i v případě přítomnosti mláďat.

Domů
Sdílet
Diskuse