Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
Tereza Patočková
22. září 2022 10:00
Čas čtení 1:07

GTA 6 schytalo za uniklé záběry bídu. Vývojáři teď na podporu sdílejí videa z raných verzí oblíbených her

Kategorie:
News
Uložit Uložené
GTA 6 schytalo za uniklé záběry bídu. Vývojáři teď na podporu sdílejí videa z raných verzí oblíbených her
Zdroj: Rockstar Games/Take-Two

V reakci na kritiku uniklých záběrů z GTA zveřejňují vývojáři screenshoty a videa některých z největších a nejhezčích her – v tom nejranějším a nejošklivějším stadiu vývoje.

Úniky ze hry GTA 6 vyvolaly u lidí na internetu rozruch ohledně grafického zpracování. Lidé, kteří viděli uniklé záběry z herního projektu, který bude dokončen až za několik let, mnohdy došli k závěru, že jde o reprezentativní a výsledný produkt. Dle odborníků tomu tak není. 

21. září 2022 6:00 Čas čtení 6:49 Sex, násilí a hrozba pro mládež. Toto je 10 zakázaných a cenzurovaných her Sex, násilí a hrozba pro mládež. Toto je 10 zakázaných a cenzurovaných her

Raná sestavení i těch nejhezčích her vypadají hrubě nebo ošklivě. V reakci na kritiku uniklých záběrů z GTA zveřejňují vývojáři screenshoty a videa některých z největších a nejhezčích her v nejranějším a nejošklivějším stadiu vývoje. Informuje o tom server PC Gamer. Veteráni herního průmyslu sdílí i slova podpory, jak uvádí Gamespot.

Mezi vývojáře a designery, kteří se za GTA postavili a nechali nahlédnout pod pokličku svých produktů, patří například hlavní designér hry Control Paul Ehret, jenž sdílel video z raného sestavení. Jde o vzácný pohled na aspekt herního designu, který se často nevidí. 


S postupem času se na obhajobu GTA přidávalo čím dál tím více vývojářů s ukázkami své chatrné rané grafiky. Přinášíme ti ty nejzajímavější z nahlédnutí za oponu herního vývoje.

Domů
Sdílet
Diskuse