Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
18. května 2015 13:00
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Slavné scény ze seriálu Breaking Bad se dočkaly bravurního zrekonstruování v GTA V

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Fanoušek ve světě GTA V zrekonstruoval známé a oblíbené scény ze seriálu Breaking Bad a podařilo se mu to opravdu na výbornou.

Od vydání PC verze GTA V už uběhl zhruba měsíc a spolu s hrou dostali hráči speciální editor nahraného herního záznamu. Spousta hráčů už díky tomu stihla vytvořit skvěle kreativní, zábavná nebo i emotivní videa, se kterými se v poslední době roztrhl pytel. Za zmínku stojí například počin Sins of the Past, kde zchátralého Michaela bičuje svědomí za jeho předešlé zločiny nebo třeba odlehčenější Don't Ignore the Mime, ve kterém se mim z Los Santos vypořádá s nezájmem indiferentních přihlížejících přesně ve stylu GTA.

Tvořivost hráčů a snaha, kterou do této tvorby vkládají, ovšem nezná mezí a před nedávnem Sachitha Harshana na svém YouTube kanálu LioN KoLLa uveřejnil video, ve kterém se mu podařilo mistrným a vtipným způsobem zrekonstruovat nejslavnější scény ze seriálu Breaking Bad. Michael De Santa v hlavní roli vám coby Walter White alias Heisenberg v tomto krátkém průřezu seriálem připomene řadu úžasných momentů, které si diváci během let tolik oblíbili. U většiny z nich se zaručeně pobavíte. Pro ty z vás, kteří seriál ještě třeba nedokoukali do konce, bych video raději nedoporučoval, protože obsahuje spoilery, včetně samotného závěru poslední řady. Vy ostatní ale můžete s radostí klikat na tlačítko play a užít si dvouminutový hold tomuto kultovnímu pořadu.

Post scriptum: nenechte si ujít závěrečný sexy taneček

Domů
Sdílet
Diskuse