Sobota 16. 12. 2017 svátek má Albína

hledej na refresheru

Legendární plavec Michael Phelps bude závodit s velkým bílým žralokem! Souboj s oceánským predátorem se na obrazovky dostane už v červenci

Výzva, kterou chtěl Michael Phelps vždy vyzkoušet.

18. červen 2017, 14:49
18. červen 2017, 14:49

Nejúspěšnější olympionik všech dob Michael Phelps sice drží desítky světových rekordů a dalších 23 zlatých medailí, ale zřejmě ho už po odchodu do olympijského důchodu z minulého roku omrzela lidská konkurence. Michael se proto spojil s televizí Discovery Channel a oficiální prohlášení hovoří o tom, že si Phelps změřil síly s nejefektivnějším oceánským predátorem, což určitě nebyl jednoduchý úkol. Plavec zavěsil na svůj Twitter i krátkou zprávu o tom, že se mu konečně podařilo udělat to, po čem vždy toužil a přidal pod to i fotografii žraloka, jenže Discovery Channel drží všechny fanoušky v napětí a vzkazuje jim, že si mají tipnout, jak mohl závod mezi plavcem a žralokům vypadat.

 

Phelpsův souboj se na televizní obrazovky dostane už 23. července v rámci populárního týdne Shark Week, během nějž se Discovery Channel do hloubky zabývá žraloky všech druhů i velikostí a snaží se je přiblížit lidem. I když odborníci samozřejmě poukazují na to, že Phelps by v rychlostním testu proti velkému bílému žralokovi neměl žádnou šanci, mnozí z nich předpokládají, že půjde o detailní srovnání toho, jak se ve vodě pohybuje nejúspěšnější plavec všech dob a žralok.

 


Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Zobrazit 2 komentáře
Diskuse
Diskuse je jen pro přihlášené
2 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
Szabolcs Iván19. červen 2017, 16:23

O motivaci má postaráno ?

0 Odpovědět · Nahlásit
Szabolcs Iván19. červen 2017, 16:24

!*

0 Odpovědět · Nahlásit
Odebírej REFRESHER videa