Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
14. května 2018 v 11:40
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Nevážil jsem si života, chtěl si ho vzít, svěřuje se James Cole v nové skladbě Manuál. Poslechni si celé album Stanley Kuffenheim

HUDBA ČESKO ČESKÝ RAP RAP
Uložit Uložené

Jak vypadá nové album Jamese Colea?

Zatímco Coleovo nové album Stanley Kuffenheim už několik šťastlivců, kteří tento projekt podpořili na Hithitu, mělo šanci slyšet, obyčejní smrtelníci si museli počkat až do těchto dob. Standardní termín vydání – tedy 15. května 2018 však zůstává, i když formálně už je album venku.

Podle prvotních ohlasů fanoušků to vypadá, že půjde o skvělé album. Už podle několik prvotních ochutnávek jsme vycítili, že se James Cole vrací do své funky-vesmírné roviny, kde je mu nejlépe a že právě tímto směrem, se bude celý projekt ubírat.

Dokazuje to i další ukázkou s názvem Manuál. Píseň rozhodně není manuál na to, jak žít život, ale je to jakýsi průvodce tím, co žije právě James. V textu posluchači otevírá i ty nejniternější komnaty, dokonce se svěřuje, že měl období, kdy si vlastního života nevážil a chtěl si ho vzít. To se naštěstí nestalo a my máme možnost proniknout do světa Stanleyho Kuffenheima touto novou čtyř a půl minutovou písní: 

Spolu s ní se objevily informace o připravované hře, jež měla s albem také spatřit světlo světa. TU je totiž do termínu nepodařilo naprogramovat. „Je to velké mrzení. Vložil jsem svou důvěru do malého vývojářského týmu, který mě zklamal. Takže nejenže nemám hru, nemám ani trailer či cokoliv hmatatelného,“ uvedl Cole. Podle jeho slov se na hře i tak úpěnlivě pracuje a jeho hra by měla být k dispozici do konce června

Doporučeno
Móda z metra: Co nosí mladí lidé z Prahy během horkých letních dnů? Móda z metra: Co nosí mladí lidé z Prahy během horkých letních dnů? 21. července 2024 v 8:00

James Cole kromě zmiňované písně Manuál zveřejnil i ty další ze svého alba na svůj oficiální YouTube kanál a ty si je můžeš všechny poslechnout. Chybí jen Bonus, který je na desce.

1. Hello

2. Kuffie

3. Electric blau

4. Upgrade

5. Květy zla

6. Lidskej oblek

7. Manko

8. Hvězdnej prach

10. Arutam

12. Arnold Leopard-Navrátil

13. Stanley Kuffenheim

Domů
Sdílet
Diskuse