Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
s Gambrinus.
23. května 2019 v 16:12
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

David Copperfield okomentoval fotku Gambrinusu. Vrchní sládek se za ním vydal do Las Vegas

David Copperfield okomentoval fotku Gambrinusu. Vrchní sládek se za ním vydal do Las Vegas
ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Z billboardů Gambrinusu zmizela zmínka o Davidu Copperfieldovi. Ani legendárnímu kouzelníkovi prý nedokáže toto pivo podlehnout.

Gambrinus slaví sto padesáté narozeniny. K úspěchům mu pogratulovala samotná věštkyně Jolanda, ale i zpěvák Záviš. V rámci oslav si pak na svých billboardech rýpli do legendárního kouzelníka Davida Copperfielda

„I kdyby to na nás zkoušel sám Copperfield, naše pivo žádným trikům nepodlehne,“ píše se na billboardu. Co se stalo dále, nikdo nečekal. U facebookového obrázku sám kouzelník nečekaně zareagoval. „Well well well,“ napsal.

Gambrinus pak přelepil všechny billboardy v Česku. Nikdo nevěděl proč. A kauza tím rozhodně neskočila. Vrchní sládek se rozhodl, že kouzelníka najde přímo v Las Vegas.

David Copperfield okomentoval fotku Gambrinusu. Vrchní sládek se za ním vydal do Las Vegas

„My to sice mysleli trochu s nadsázkou, ale za tvrzením, že na naše pivo žádné triky neplatí, si stojíme,” myslí si o celé kauze hlavní sládek Gambrinusu Pavel Zítek. „V rámci fair play jsme reklamy přelepili, ale tím to pro nás nekončí.“ 

Tým pivovarníků se vydal za oceán, do dalekého Las Vegas, aby českému národu dokázal, že na jejich pivo triky neplatí. Zatím však není jasné, co se v Americe stalo. Billboardy jsou stále přelepené a sládek se odmítl vyjádřit

Jediná zpráva, kterou jsme z pivovaru dostali, zní: „Všechno odhalíme 28. května. Dřív ne. Neradi bychom znovu něco přelepovali.“  Setkali se snad s Copperfieldem? Co se ve Vegas stalo? A jak návštěva probíhala? Gambrinus zveřejnil video s prvními záběry z daleké cesty.

Pivovar zároveň přislíbil, že chce nejméně dalších 150 let vařit pivo tradičními postupy, z českých surovin a bez dalších příkras. „Tento závazek si v pivovaru necháme pro další generace pivovarníků vytesat do kamene. Stojíme si za tím a naše přesvědčení nikdo jen tak nezvrátí. Dokonce ani sám největší mág všech dob – David Copperfield. Proto jsme to dali i na billboardy,“ uzavírá Pavel Zítek.

Jestli se pivo Gambrinus dostalo přímo k Davidu Copperfieldovi, zatím není jasné. Stejně jako to, jestli opravdu dokáže, že je největší kouzelník všech dob a vyvrátí tvrzení pivovarníků, že na české pivo jsou všechny triky krátké

Domů
Sdílet
Diskuse