Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Čtvrtek 26. 11. 2020 svátek má Artur

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Sponzorovaný článek

Tento obsah je sponzorován obsah společnosti Jägermeister.

Co je sponzorovaný článek?

Inzerent dodal podklady ke článku, definoval, co má článek obsahovat a komunikovat, text psal na základě zadání někdo z Refresheru.

Hudba - Česko
0
Vojtěch Vanda
28. květen 2020, 18:28
Čas čtení: 3:29
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

NobodyListen má prý materiál na 10 alb. Během karantény vytvořil spolu s dalšími DJs unikátní set, který teď můžeš vidět

Sety do Frikyho, NobodyListena, Akvamena a dalších najdeš v jednom balíčku na oblíbené video platformě.

Vojtěch Vanda
28. květen 2020, 18:28
Čas čtení: 3:29
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
0
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Karanténa byla těžká zkouška, během níž jsme se nejprve strachovali o své životy, a když to přestalo vypadat nejhůř, lámali jsme si hlavu nad tím, jak naložit s vynuceným volným časem. Bary nefungovaly, kluby byly zavřené a noční města prázdná. Jägermeister se proto rozhodl oslovit přední české DJs a usnadnit vám karanténu prvotřídními sety od NobodyListena nebo třeba Frikyho.

 

 

Byla by ale velká škoda nechat tyto jedinečné a snad už i nezopakovatelné zážitky minulosti, když z nich existují záznamy.  Proto se v posledních týdnech objevily na YouTube kanálu Jägermeisteru, kde si je můžeš znovu vychutnat. K nim si ještě můžeš přečíst takovou malou anketu, jak samotní aktéři prožívali karanténu, jak moc se těší zpátky do klubů a co si myslí o letošní festivalové sezóně.

PlayOF

 

Jak jsi prožíval karanténu?

Pořádně jsem si na začátku odpočinul, vyčistil hlavu. S Ondrashem jsme rozjeli tvorbu druhého setu PLAYOFSESSION 2. Hledal jsem a třídil novou hudbu, tisíckrát jsem uklidil byt a udělal zase bordel. Závodil jsem sim racing.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?

Těším se až se rozjedou akce, ucítim zase tu energii od lidí a atmosféru, až se všichni zase potkáme! Bohužel se ty největší festivaly nejspíš nebudou konat, což je hrozná škoda. Takže letos se budeme muset spokojit s těma menšíma a pořádně se připravit na příští rok!


Friky

 

Jak jsi prožíval karanténu?

První měsíc jsem se učil se streamovacím softwarem. Jak klíčovat, jak to nasvítit nebo jak posílat obsah na víc platforem zároveň. Když už sem to uměl a odvysílal desítky hodin v noci s názvem Frikorona, přistoupil jsem ke streamování mého ranního radiového pořadu Frikolora, což občas dělám do teď. Druhej měsíc jsem opět po letech začal dělat na baráku a začal si kupovat řemeslnické vybavení a učit se sním pracovat.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?

To trochu souvisí s tím vybavením, páč si myslím, že sezona bude opravdu chladná a už teď je vidět, že většina festivalů nebude. Tak se budu dál učit makat rukama, pač se to asi bude hodit. Jinak nějaký hraní samozřejmě mám, takže na mejdanu se asi potkáme.


Akvamen

 

Jak jsi prožíval karanténu? Prožil jsem jí dost naplno a úplně jinak, než probíhal můj dosavadní život. Covid mi ukázal, jak moc je důležitý mít volný čas pro sebe. Venku, na světě a v přírodě je krásně – daleko líp než v klubu, a mít čas sám na sebe a sám ho prožívat je něco, co ti DJing prostě nedá. Koukat na reálné hvězdy je přeci jen lepší, než koukat na „hvězdy“ tanečního parketu. Každá změna je k něčemu dobrá. A pro mě bylo obrovské osvobození, když jsem se najednou mohl rozhodnout, co budu dělat v pátek večer. Samotného mě překvapilo, jak dlouhých je 24 hodin, když nemusíš pracovat.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?Těším se na kamarády, známé a párty lidi, které jsem třeba i půl rok neviděl a kvůli kterým v podstatě hraju. Těším se na crowd a na všechno kolem toho. Ty festivaly do 500-1000 lidí, které vždy byly minoritní, budou letos dominovat, a já jsem moc zvědavý na to, jak to celé dopadne ve finále. Jestli velké festivaly v roce 2021 budou s návštěvností na podobných číslech jako doteď, nebo zda si ty menší festivaly, které si letos ukousnou z koláče festivalové návštěvnosti velkou porci, dokáží vše udržet i do dalších let.


NobodyListen

 

Jak jsi prožíval karanténu?

Celou karanténu jsem víceméně trávil u sebe ve studiu, kde jsem pracoval na nové hudbě. Mám materiálu asi na 10 alb. Zároveň dokončujeme nový projekt Addict Sound, takže jsem volný čas využil k tomu.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?

Za mě nás letos, bohužel, žádná festivalová sezona nečeká. No a do klubu? To se nemůžu dočkat! Ale jako realista to taky nevidím úplně brzy.


Poeta

 

Jak jsi prožíval karanténu?

První týden jsem v podstatě jen dospával poslední roky intenzivního party života, pak mi to samozřejmě začalo chybět. Ale měl jsem více času na klidnější a hlubší poslech hudby, a to je k nezaplacení. Takže jsem doháněl znalosti a hodně se probíral i v nových jménech, která jsem doteď vnímal třeba úplně letmo nebo jen hodně povrchně.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?

To se nedá popsat, ale bude to určitě poznat na těch prvních večírcích, haha! Nejenže mi chybí moje hraní a lidé tančící na mou selekci, ale byl jsem zvyklý hodně chodit na koncerty a ostatní DJe. Žádný záznam nemá to kouzlo živého koncertu nebo festivalu. Předpokládám, že nás letos čeká hodně minifestivalů a venkovních akcí, jejich součástí budu moc rád.


Saxofrancis

 

Jak jsi prožíval karanténu?

Mě to zasáhlo v šesťáku na medicíně, takže jsem dost času věnoval učení na státnice. Duben a květen jsem pak pomáhal na ministerstvu zdravotnictví odpovídat na zdravotní dotazy na lince 1212. A mezitím jsem samozřejmě různě nahrával tracky na saxofon, točil livestreamy nebo dělal show na Red Bull Saurusu.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?

Tak s příchodem léta se těším spíš na různý sunsetový akce. Řekl bych, že moje léto bude především v tomhle duchu. Festivaly budou nejspíš jenom nějaký menší, ale zato třeba s lepší atmosférou, uvidíme. Sám jsem na to zvědavej!

Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Náhledový obrázek: instagram.com/nobodylisten Tagy: česko, jagermeister, dj set
Ohodnoť článek
3
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.