Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Úterý 20. 4. 2021 svátek má Marcela

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Sponzorovaný článek

Tento obsah je sponzorován obsah společnosti Jägermeister.

Co je sponzorovaný článek?

Inzerent dodal podklady ke článku, definoval, co má článek obsahovat a komunikovat, text psal na základě zadání někdo z Refresheru.

NobodyListen má prý materiál na 10 alb. Během karantény vytvořil spolu s dalšími DJs unikátní set, který teď můžeš vidět

Sety do Frikyho, NobodyListena, Akvamena a dalších najdeš v jednom balíčku na oblíbené video platformě.

28. květen 2020, 18:28 Čas čtení: 3:29
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Hudba - Česko
0
Vojtěch Vanda
28. květen 2020, 18:28
Čas čtení: 3:29

NobodyListen má prý materiál na 10 alb. Během karantény vytvořil spolu s dalšími DJs unikátní set, který teď můžeš vidět

Sety do Frikyho, NobodyListena, Akvamena a dalších najdeš v jednom balíčku na oblíbené video platformě.

Vojtěch Vanda
28. květen 2020, 18:28
Čas čtení: 3:29
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek

Karanténa byla těžká zkouška, během níž jsme se nejprve strachovali o své životy, a když to přestalo vypadat nejhůř, lámali jsme si hlavu nad tím, jak naložit s vynuceným volným časem. Bary nefungovaly, kluby byly zavřené a noční města prázdná. Jägermeister se proto rozhodl oslovit přední české DJs a usnadnit vám karanténu prvotřídními sety od NobodyListena nebo třeba Frikyho.

 

 

Byla by ale velká škoda nechat tyto jedinečné a snad už i nezopakovatelné zážitky minulosti, když z nich existují záznamy.  Proto se v posledních týdnech objevily na YouTube kanálu Jägermeisteru, kde si je můžeš znovu vychutnat. K nim si ještě můžeš přečíst takovou malou anketu, jak samotní aktéři prožívali karanténu, jak moc se těší zpátky do klubů a co si myslí o letošní festivalové sezóně.

PlayOF

 

Jak jsi prožíval karanténu?

Pořádně jsem si na začátku odpočinul, vyčistil hlavu. S Ondrashem jsme rozjeli tvorbu druhého setu PLAYOFSESSION 2. Hledal jsem a třídil novou hudbu, tisíckrát jsem uklidil byt a udělal zase bordel. Závodil jsem sim racing.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?

Těším se až se rozjedou akce, ucítim zase tu energii od lidí a atmosféru, až se všichni zase potkáme! Bohužel se ty největší festivaly nejspíš nebudou konat, což je hrozná škoda. Takže letos se budeme muset spokojit s těma menšíma a pořádně se připravit na příští rok!


Friky

 

Jak jsi prožíval karanténu?

První měsíc jsem se učil se streamovacím softwarem. Jak klíčovat, jak to nasvítit nebo jak posílat obsah na víc platforem zároveň. Když už sem to uměl a odvysílal desítky hodin v noci s názvem Frikorona, přistoupil jsem ke streamování mého ranního radiového pořadu Frikolora, což občas dělám do teď. Druhej měsíc jsem opět po letech začal dělat na baráku a začal si kupovat řemeslnické vybavení a učit se sním pracovat.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?

To trochu souvisí s tím vybavením, páč si myslím, že sezona bude opravdu chladná a už teď je vidět, že většina festivalů nebude. Tak se budu dál učit makat rukama, pač se to asi bude hodit. Jinak nějaký hraní samozřejmě mám, takže na mejdanu se asi potkáme.


Akvamen

 

Jak jsi prožíval karanténu? Prožil jsem jí dost naplno a úplně jinak, než probíhal můj dosavadní život. Covid mi ukázal, jak moc je důležitý mít volný čas pro sebe. Venku, na světě a v přírodě je krásně – daleko líp než v klubu, a mít čas sám na sebe a sám ho prožívat je něco, co ti DJing prostě nedá. Koukat na reálné hvězdy je přeci jen lepší, než koukat na „hvězdy“ tanečního parketu. Každá změna je k něčemu dobrá. A pro mě bylo obrovské osvobození, když jsem se najednou mohl rozhodnout, co budu dělat v pátek večer. Samotného mě překvapilo, jak dlouhých je 24 hodin, když nemusíš pracovat.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?Těším se na kamarády, známé a párty lidi, které jsem třeba i půl rok neviděl a kvůli kterým v podstatě hraju. Těším se na crowd a na všechno kolem toho. Ty festivaly do 500-1000 lidí, které vždy byly minoritní, budou letos dominovat, a já jsem moc zvědavý na to, jak to celé dopadne ve finále. Jestli velké festivaly v roce 2021 budou s návštěvností na podobných číslech jako doteď, nebo zda si ty menší festivaly, které si letos ukousnou z koláče festivalové návštěvnosti velkou porci, dokáží vše udržet i do dalších let.


NobodyListen

 

Jak jsi prožíval karanténu?

Celou karanténu jsem víceméně trávil u sebe ve studiu, kde jsem pracoval na nové hudbě. Mám materiálu asi na 10 alb. Zároveň dokončujeme nový projekt Addict Sound, takže jsem volný čas využil k tomu.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?

Za mě nás letos, bohužel, žádná festivalová sezona nečeká. No a do klubu? To se nemůžu dočkat! Ale jako realista to taky nevidím úplně brzy.


Poeta

 

Jak jsi prožíval karanténu?

První týden jsem v podstatě jen dospával poslední roky intenzivního party života, pak mi to samozřejmě začalo chybět. Ale měl jsem více času na klidnější a hlubší poslech hudby, a to je k nezaplacení. Takže jsem doháněl znalosti a hodně se probíral i v nových jménech, která jsem doteď vnímal třeba úplně letmo nebo jen hodně povrchně.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?

To se nedá popsat, ale bude to určitě poznat na těch prvních večírcích, haha! Nejenže mi chybí moje hraní a lidé tančící na mou selekci, ale byl jsem zvyklý hodně chodit na koncerty a ostatní DJe. Žádný záznam nemá to kouzlo živého koncertu nebo festivalu. Předpokládám, že nás letos čeká hodně minifestivalů a venkovních akcí, jejich součástí budu moc rád.


Saxofrancis

 

Jak jsi prožíval karanténu?

Mě to zasáhlo v šesťáku na medicíně, takže jsem dost času věnoval učení na státnice. Duben a květen jsem pak pomáhal na ministerstvu zdravotnictví odpovídat na zdravotní dotazy na lince 1212. A mezitím jsem samozřejmě různě nahrával tracky na saxofon, točil livestreamy nebo dělal show na Red Bull Saurusu.

 

Jak moc se těšíš do klubu a jak vidíš letošní festivalovou sezónu?

Tak s příchodem léta se těším spíš na různý sunsetový akce. Řekl bych, že moje léto bude především v tomhle duchu. Festivaly budou nejspíš jenom nějaký menší, ale zato třeba s lepší atmosférou, uvidíme. Sám jsem na to zvědavej!

Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Náhledový obrázek: instagram.com/nobodylisten Tagy: česko, jagermeister, dj set
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější
Nejčtenější články
Nyní
24 hod
7 dní
30 dní
1 Mads Mikkelsen je nový John Wick. V napínavém akčním traileru učí geeky vraždit členy násilnického gangu
2 Like House si odbyl svoji premiéru. Anna Šulc tvůrcům poslala klaunské emoji
3 Hamáček se pustil do Jurečky: „Vůbec tomu nerozumíš a chceš na tom vytloukat politické body“
4 Marvel otevřeně řeší rasismus. USA nechtějí černého Captaina Americu a Falcon to chce změnit
5 Legenda z Japonska prošla dalším vylepšením. Toto je modernizovaný Nissan GT-R
1 Hamáček se pustil do Jurečky: „Vůbec tomu nerozumíš a chceš na tom vytloukat politické body“
2 Marvel otevřeně řeší rasismus. USA nechtějí černého Captaina Americu a Falcon to chce změnit
3 Mads Mikkelsen je nový John Wick. V napínavém akčním traileru učí geeky vraždit členy násilnického gangu
4 „Natáčet domácí porno jako koníček zní šíleně,“ říká mladá dvojice z PornHubu. Prozradili nám, kolik vydělávají a jak začínali
5 Like House si odbyl svoji premiéru. Anna Šulc tvůrcům poslala klaunské emoji
1 Rouška pod nosem a ruka v ruce. Arenberger zřejmě zapomněl na pravidlo tří R
2 Registrace očkování Covid 65+: Jak se zaregistrovat a kdy přijde řada na mladší ročníky
3 „Zpřerážím ti páteř, ty prase.“ Reportér ČT čelí výhrůžkám kvůli jeho příspěvkům o Haně Lipovské
4 Pohřeb Petra Kellnera: Rozloučení proběhlo v jeho vile v Dejvicích, rakev měl obloženou mechem
5 Dana Drábová nám prozradila vše o kontroverzní stavbě nového jaderného bloku v Dukovanech. Co si myslí o účasti Ruska? (Rozhovor)
1 Jasminu Alagič znechutil vlastní manžel Rytmus i komička Simona: Drahý Paťko, svou reakcí jsi za ní skočil na dno
2 Vláda udělila výjimky pohybu pro některé okresy. V této mapě zjistíš, které to jsou
3 Obrysy křivek i odhalené pozadí. Značka Mugler představila pokračování sexappealem nabité kolekce jaro/léto 2021
4 Rektální testování dětí: Arenberger jej chtěl povolit, zděšený Plaga psal Babišovi
5 Rouška pod nosem a ruka v ruce. Arenberger zřejmě zapomněl na pravidlo tří R
více z témy hudba
Zemřel legendární americký raper DMXZemřel legendární americký raper DMX
DMX údajně utrpěl infarkt po předávkování drogami, je ve velmi vážném stavuDMX údajně utrpěl infarkt po předávkování drogami, je ve velmi vážném stavu
DMX je napojen na plicní ventilaci, právník nevyloučil ohrožení životaDMX je napojen na plicní ventilaci, právník nevyloučil ohrožení života
více článků
Sponzorované články
Zvyšuje pití alkoholu pravděpodobnost nákazy koronavirem?Zvyšuje pití alkoholu pravděpodobnost nákazy koronavirem?
Vildo.cz: Vyhledávač módy, který ti usnadní nákupyVildo.cz: Vyhledávač módy, který ti usnadní nákupy
Hygienická fakta – tolik roztočů a kožních buněk obsahuje 10letá matraceHygienická fakta – tolik roztočů a kožních buněk obsahuje 10letá matrace
více článků
Další news více news
Mohlo by tě zajímat
Iniciativa SAVETHENIGHT od Jägermeistera vybrala DJ's, které finančně podpoří. Částku 1,6 milionu přerozdělila mezi 56 hráčůIniciativa SAVETHENIGHT od Jägermeistera vybrala DJ's, které finančně podpoří. Částku 1,6 milionu přerozdělila mezi 56 hráčů
Přidej si Jägermeister na Snapu a podívej se, jak probíhá natáčení klipu Vladimira 518, Smacka, Pil Cho a Mika Trafika!Přidej si Jägermeister na Snapu a podívej se, jak probíhá natáčení klipu Vladimira 518, Smacka, Pil Cho a Mika Trafika!
Rock for People se letos neuskuteční. Pořadatelé doufají ve stejný line-up i příští rokRock for People se letos neuskuteční. Pořadatelé doufají ve stejný line-up i příští rok
Českej rap je dead, i když MCs je pět set, říká James Cole v novém singlu. Připravované album má vrátit české scéně její tepČeskej rap je dead, i když MCs je pět set, říká James Cole v novém singlu. Připravované album má vrátit české scéně její tep
Navzdory pandemii: Letní festival The Renegade přinesl neskutečnou atmosféru tisícovce lidí z celé EvropyNavzdory pandemii: Letní festival The Renegade přinesl neskutečnou atmosféru tisícovce lidí z celé Evropy
Digitální prodej hudby v Česku poprvé v historii překonal fyzické prodejeDigitální prodej hudby v Česku poprvé v historii překonal fyzické prodeje
Tomáš Klus vydá politicky zaměřené album. Nahrál jej s Jaroslavem KmentouTomáš Klus vydá politicky zaměřené album. Nahrál jej s Jaroslavem Kmentou
Konex: Ženský rap neposlouchám. Za vším, co jsem vydal, si stojím (Rozhovor)Konex: Ženský rap neposlouchám. Za vším, co jsem vydal, si stojím (Rozhovor)
Přejít na úvodní stránku
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.