Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
21. srpna 2020 8:49
Čas čtení 0:34
Ondřej Jarůšek

Video: V Brně se řidiči začali mlátit přímo uprostřed rušné křižovatky

NEWS BRNO
Uložit Uložené

Řidiči si v Brně začali vyměňovat rány přímo na silnici.

Kuriózním případem se v těchto dnech zabývají brněnští policisté. Ti totiž zveřejnili záběry z rušné křižovatky u besedního domu v ulici Husova, které u ukazují, jak si dvojice řidičů udělala z ulice boxerský ring.

Celému incidentu mělo předcházet zatroubení na řidiče auta značky Ford, který si vynucoval přednost. „Toho zatroubení rozlítilo natolik, že v křižovatce svým vozem zahradil cestu dodávce, která jej v zúžení nepustila před sebe. Po zastavení vyběhl a otevřeným okénkem plivl do obličeje řidiči dodávky,“ píší policisté.

Řidič dodávky si to ale nenechal líbit, vystoupil ze svého vozu a mezi oběma muži začala strkanice. Po pár chvilkách už začaly létat pěsti a řidič dodávky skončil na zemi s poraněným obličejem. „Řidič fordu tím asi považoval záležitost za vyřízenou a z místa ujel,“ dodává policie.

Doporučeno
Neuvěřitelný život Mikea Tysona: 10 šílených zajímavostí, které jsi o boxerské legendě možná nevěděl Neuvěřitelný život Mikea Tysona: 10 šílených zajímavostí, které jsi o boxerské legendě možná nevěděl 18. srpna 2020 15:44

Na svých webových stránkách policie uvádí, že řidič fordu se již přihlásil a při šetření případu spolupracuje. Zatím však není jasné, jaký trest jej případně čeká.

Domů
Sdílet
Diskuse