Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
17. března 2021 10:07
Čas čtení 0:51
Vojtěch Vanda

Očkovací kalkulačka: Podívej se, kdy se dostaneš na řadu

Očkovací kalkulačka: Podívej se, kdy se dostaneš na řadu
Zdroj: EASYFOTO TASR - Lukáš Mužla
NEWS ČESKO
Uložit Uložené

Z česko-polské spolupráce vzešla praktická kalkulačka, která ti dá alespoň rámcový přehled o tom, kdy na tebe přijde řada s očkováním.

Pokud tě zajímá, kdy přijdeš s očkováním na řadu, můžeš využít nové kalkulačky, která se objevila na internetu. Vymysleli ji polská studentka Dominika Miszewska a český podnikatel Tomáš Pařízek. Kalkulačka ke svým výpočtům využívá přednostního seznamu České republiky, jenž zveřejnila česká vláda. Hned v úvodu ale autoři oznamují, že se jedná o odhad, takže výsledek nemůžeš brát s jistotou.

Doporučeno
Očkovat proti koronaviru se nechá více než polovina Čechů. 33 % je zásadně proti, ukazují nová data Očkovat proti koronaviru se nechá více než polovina Čechů. 33 % je zásadně proti, ukazují nová data 16. března 2021 11:00

Každopádně mít nějaký přehled se určitě vyplatí„Kdo bude první ve frontě na vakcínu?
Kdy na Vás pravděpodobně přijde řada? Tuto kalkulačku jsme vytvořili, abychom poskytli všechny odpovědi na obě tyto zásadní otázky,“ tvrdí autoři.

Domů
Sdílet
Diskuse