Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. dubna 2021 15:46
Čas čtení 0:55
Vojtěch Vanda

Sedmnáctiletá dívka se zřítila z brněnských hradeb. Pád zachytila kamera

Sedmnáctiletá dívka se zřítila z brněnských hradeb. Pád zachytila kamera
Zdroj: Městská policie Brno
ZAJÍMAVOSTI BRNO ČESKO
Uložit Uložené

Dospívající dívka pravděpodobně na chvíli usnula a zřítila se z hradeb na tvrdou zem.

Sedmnáctiletá dívka spadla z opevnění pod brněnským Petrovem na zem. Patnáctimetrový pád, ke kterému došlo v neděli, však naštěstí přežila. Dívce následně poskytli první pomoc městští strážníci a záchranáři, kteří ji s mnohačetnými zraněními odvezli do Dětské nemocnice. 

Doporučeno
Nemám rád zbohatlíky, tvrdil policistům muž, který v Praze kopal do aut. Poničil 20 vozů Nemám rád zbohatlíky, tvrdil policistům muž, který v Praze kopal do aut. Poničil 20 vozů 6. dubna 2021 13:46

Rychlou pomoc potřebovala dívka, která v neděli ráno spadla z patnáctimetrové výšky na terasách brněnského Petrova až na zem. Podle kamerového záznamu, který měli strážníci následně k dispozici, na okamžik usnula, a spadla do části parku přiléhající k ulici Bašty. Když si situace všiml svědek, běžel na Nádražní ulici pro pomoc, kde stáli městští policisté.

Domů
Sdílet
Diskuse