Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
27. dubna 2021 8:11
Čas čtení 1:52
Ondřej Jarůšek

Legenda českého MMA a válka soupeřů Karlose Vémoly. Toto je velkolepý turnaj Oktagon 23

Legenda českého MMA a válka soupeřů Karlose Vémoly. Toto je velkolepý turnaj Oktagon 23
Zdroj: Oktagon MMA
SPORT OKTAGON MMA
Uložit Uložené

Už tuto sobotu nás čeká turnaj Oktagon 23 s našlapanou zápasovou kartou.

Pátý měsíc v roce a pátý turnaj. Největší domácí organizace Oktagon MMA pro fanoušky smíšených bojových umění už za pár dní chystá další velkolepou akci, se kterou opět zavítá do své brněnské pevnosti. Karta je nabitá k prasknutí a už teď je jisté, že se máme nač těšit.

Turnaj Oktagon 23 nabídne celkem třináct bitev, ve kterých se představí známé tváře domácí i zahraniční bojové scény, zkušení borci i mladí talentovaní válečníci a za celým večerem udělá tečku velká legenda českého MMA Petr „Monster“ Kníže. Pojď se s námi podívat, co všechno nás čeká.

Doporučeno
Nenáviděný i milovaný MMA bojovník Vašek „Baba Jaga“ Mikulášek: Hejterům se směju, co dokázali oni? (Rozhovor) Nenáviděný i milovaný MMA bojovník Vašek „Baba Jaga“ Mikulášek: Hejterům se směju, co dokázali oni? (Rozhovor) 25. dubna 2021 14:12
Základní informace o turnaji Oktagon 23
Kdy: Sobota 1. května od 18:00. Od 17:15 můžeš sledovat předzápasové studio Round Zero
Kde: Brněnská Zoner Boby Hall, živě na Oktagon.tv
Hlavní hvězdy turnaje: Petr Kníže, Leo Brichta, Vašek Mikulášek, Tereza Bledá, Robert Bryczek a řada dalších

Pořádný ohňostroj nás čeká už rámci předzápasové karty. Celý galavečer odstartuje zápasem šampiona televizní reality show Oktagon Výzva 5 Romana Pauluse, který síly poměří s Michalem Konrádem. Tento zápas si diváci mohou užít zdarma na YouTube, zbylých 12 bitev pak přes PPV na Oktagon.tv.

Na první kartě uvidíme také souboj lehkých Karola Ryšavého s Matějem Kuzníkem, o duel welterové kategorie se postarají nedávný titulový vyzyvatel Maté Kertész a Portugalec Bruno Carvalho a chybět nebude ani přestřelka mezi Andrejem Kalašnikem a Tomášem Bolem.

Domů
Sdílet
Diskuse