Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
2. října 2021 10:25
Čas čtení 1:04
Ondřej Jarůšek

Expl0ited odstoupil z Války youtuberů. OKTAGON MMA hledá pro českého youtubera Vláďu nového soupeře

Expl0ited odstoupil z Války youtuberů. OKTAGON MMA hledá pro českého youtubera Vláďu nového soupeře
Zdroj: OKTAGON MMA
SPORT OKTAGON MMA
Uložit Uložené

Slovenský youtuber do klece nenastoupí. Oficiálně to potvrdila samotná organizace OKTAGON MMA.

Prvotní oznámení Války youtuberů vzbudilo mezi fanoušky smíšených bojových umění nemalé pozdvižení, postupem času se však začali těšit i ti, kteří souboj dvou internetových bavičů kritizovali. Kvůli pandemii koronaviru se však bitva Vládi a Expla tak dlouho odkládala, až se nakonec bohužel slovenský youtuber z ní rozhodl odstoupit. Organizace OKTAGON MMA to potvrdila na svých sociálních sítích.

Doporučeno
Podívej se, jak Expl0ited dostal KO na tréninku. Tvrdý levý hák neměl youtuber šanci ustát Podívej se, jak Expl0ited dostal KO na tréninku. Tvrdý levý hák neměl youtuber šanci ustát 26. května 2020 19:51

„Je to oficiální. Peter Altof alias Explo bohužel odstupuje z Války youtuberů a do zápasu tedy nenastoupí. Pro Vláďu to znamená novou příležitost a nového soupeře. Brzy vás o dalším vývoji budeme informovat,“ oznámila v pátek večer organizace.

To, že by k odstoupení Expla mohlo dojít, před nedávnem avizoval i promotér Ondřej Novotný. „Přiznám se, je to pro nás trochu zklamání, ale chápu ho a nebudu ho kritizovat. Nikdo nevěděl, že přijde covid a bude to tak dlouhé. Ono ti to přestane chutnat. Chce se posunout dál ve svém životě. V rámci možností jsme odvedli, co jsme mohli,“ uvedl Novotný pro Svět MMA.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Oba youtubeři do projektu šli s tím, že před sebou budou mít několikaměsíční tvrdou přípravu na zápas a následně se střetnou ve vyprodané O2 areně. Kvůli epidemii koronaviru se ale z pár měsíců nakonec stal rok a půl, což je daleko delší doba, než se kterou obě strany počítaly.

Nyní tak zůstává otázkou, co organizace vymyslí pro českého youtubera Václava Kadlece alias VláďaVideos a zda se pro něj podaří najít jiného zajímavého soupeře. Vláďa během tréninků prošel výraznou tělesnou proměnou a byla by jistě škoda všechnu dřinu a odříkání nezúročit.

Domů
Sdílet
Diskuse