Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Tento článek je PR zpráva společnosti Pop Messe.
18. května 2022 10:30
Čas čtení 1:45
Sponzorovaný obsah

Skepta, Bicep, Son Lux, Kae Tempest a další umělci vystoupí už červenci v Brně. Budeš u toho?

Skepta, Bicep, Son Lux, Kae Tempest a další umělci vystoupí už červenci v Brně. Budeš u toho?
Zdroj: Pop Messe
HUDBA FESTIVALY HUDBA
Uložit Uložené

Line-up festivalu Pop Messe je kompletní. Do prodeje jdou jednodenní a dvoudenní vstupenky.

Nabitý program druhého ročníku progresivního festivalu Pop Messe nabídne téměř šedesát umělců ze zahraničí a Česka. Mezi hlavní hvězdy patří Skepta, Bicep, Son Lux, Kae Tempest a Ride. Dvoudenní akce proběhne od 29. do 30. července v brněnském areálu fotbalového stadionu Za Lužánkami a okolo Bobycentra. Kromě dvoudenních vstupenek jsou nově v prodeji i limitované jednodenní lístky.

Nadupaný line-up

Festivalovému programu vévodí Skepta, grimová legenda z UK, králové elektronických beatů Bicep, textově melodický a úderný rap Kae Tempest, shoegaze legendy 90. let Ride, mistři barokního popu Son Lux a britský praotec dubstepu vystupující pod hlavičkou The Bug a Flowdan. Bohatý line-up láká také na islandskou folkovou písničkářku Sóley, hvězdu taneční hudby Avalon Emerson, živelné Algiers, elektro house dvojici inspirovanou nejen severo-africkými rytmy Acid Arab a desítky dalších.

Z českých umělců nabídne Pop Messe například milovníky podvratných vtípků Midi Lidi, rapera Smack One, ženské ikony české alternativy Ivu Bittovou spolu s kapelou Dunaj a Moniku Načevu. Chybět nebudou současné progresivní projekty, mezi které patří Nauzea Orchestra, Bert & Friends, Arleta, WWW, Manon meurt, MMNK a další. Kompletní seznam vystupujících najdeš na webovkách festivalu.

kompletní line-up
pop messe
Zdroj: Pop Messe

Zajisti si festivalovou jízdenku nebo levné ubytování

Pořadatelé festivalu zveřejnili praktické informace, které se ti budou při plánování účasti na festivalu hodit. Pro účastníky zajistili dopravu, ubytování i pestrý výběr jídel a nápojů, aby měli co největší pohodlí a mohli si atmosféru užít naplno.

„S Dopravním podnikem města Brna jsme domluveni na speciální festivalové jízdence pro účastníky Pop Messe za padesát korun na oba dny, České dráhy poskytnou cestujícím na Pop Messe s platnou vstupenkou slevu 25 % na jízdné a rovněž máme dohodnuté ubytování ve spolupráci s Mendelovou univerzitou Brno na kolejích Jana Amose Komenského. Za velmi příznivou cenu tak mohou návštěvníci festivalu spát v posteli a ráno si dát sprchu a snídani. Na místo konání je dovezeme kyvadlovou dopravou,” popisuje výčet organizačních novinek Tomáš Kelar, programový a umělecký ředitel festivalu.

Zároveň dodává, že účastníci festivalu ubytováním se na kolejích přispějí na dobrou věc. „Mendelova univerzita v současné době poskytuje střechu nad hlavou ukrajinským uprchlíkům. Ubytováním v prostorách kolejí tak návštěvníci zároveň přispějí univerzitě na tuto tolik potřebnou činnost.” Dobrý skutek ale uděláš už jen zakoupením vstupenky. Pop Messe dává i letos zelenou spolupráci s Lesy města Brna a za každou prodanou vstupenky zasadí strom.

pop messe
Zdroj: Pop Messe

V gastronomických službách i nabídce nápojů proběhnou oproti premiérovému ročníku zásadní změny co se týče rozmanitosti i dostupných možností. Nebude chybět ani doprovodný program, v rámci kterého se mimo jiné připravuje řada zábavných aktivit z dílen českých makerů a kutilů.

V prodeji jsou dvoudenní a nově i limitované jednodenní vstupenky. Lístky lze zakoupit přes předprodejní síť GoOut

chci na pop messe
Domů
Sdílet
Diskuse