Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Tereza Šnajdrová
23. července 2022 20:00
Čas čtení 0:26

Sleduj živě, jak se bouřky přesouvají do Česka

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Sleduj živě, jak se bouřky přesouvají do Česka
Zdroj: Unsplash/Brandon Morgan/volně k užití

V průběhu sobotního dne by celé Česko měly zasáhnout silné bouřky. Na těchto radarech můžeš sledovat, jak se krupobití přesouvá z okolních států.

Český hydrometeorologický ústav vydal výstrahu před silnými bouřkami, které v průběhu soboty dorazí do Česka. Výstraha platí od noci z pátku na sobotu a postup bouřek můžeš živě sledovat i ty. Takto se k nám podle Blitzortung a Sat24 přesouvají mračna z okolních států. 

22. července 2022 17:12 Čas čtení 0:54 VIDEO: Rodiče v Praze nechali tříletou holčičku zamčenou v autě. Z úmorného horka ji vysvobodila policie VIDEO: Rodiče v Praze nechali tříletou holčičku zamčenou v autě. Z úmorného horka ji vysvobodila policie

Bouřky od čtvrtka sužují Německo a aktuálně nejvíce hřmí ve Francii či na Slovensku. V noci z pátku na sobotu by silné bouřky měly dorazit také do Česka a jejich cestu můžeš díky Blitzortung sledovat online.

Postup studené fronty do Česka můžeš sledovat i na radaru Sat24. Tam kromě blesků uvidíš i aktuální teploty v Evropě, dešťové mraky nebo průtrže mračen, a to vše v reálném čase.

Domů
Sdílet
Diskuse