Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Radim Šlechta
1. srpna 2022 17:59
Čas čtení 0:54

VIDEO: Marihuanu pěstovali i v bazénu. Policie na Břeclavsku zadržela skupinu, která si měla přijít na miliony

Kategorie:
News
Uložit Uložené
VIDEO: Marihuanu pěstovali i v bazénu. Policie na Břeclavsku zadržela skupinu, která si měla přijít na miliony
Zdroj: Policie ČR

Policie zadržela skupinu pěstitelů marihuany. Rostliny pěstovali v bazéně a drogu vyváželi do Polska.

Pět pěstitelů marihuany zatkla policie minulý týden na Břeclavsku. Skupina ji pěstovala v bazénu i v uzavřených dvorech a květináčích. Během posledních dvou let se jí podařilo vyprodukovat a prodat přes dvě stě kilogramů. Drogu dováželi do Polska. Policie o tom informuje na svých stránkách.

„Při akci policisté zásahové jednotky zadrželi všech pět podezřelých osob, čtyři Čechy a cizince, který skončil ve vazbě. Pěstitelé konopí nebyli žádní amatéři. Pro své rostliny měli vybavené pěstební stany s výbojkami a hnojiva pro rychlý růst. Místo skleníku využívali k pěstování i prázdný krytý bazén. Další rostliny, které se dovnitř nevešly, pěstovali v uzavřených dvorech v květináčích,“ popisuje mluvčí policie David Chaloupka.

Podle něj prodávala skupina pěstitelů drogy do Polska, kde je prodejní cena přibližně 60 tisíc korun za kilogram. Dohromady si pěstitelé mohli vydělat až 12 milionů korun. „Jen během domovních prohlídek policisté sklidili a zajistili téměř deset kilogramů marihuany. A nezůstalo jen u drog. V domech se našly také vysoké finanční obnosy, sto čtyřicet tři tisíc korun a osm set eur,“ uvádí Chaloupka.

2. dubna 2024 11:00 Čas čtení 7:29 Co bude, až nebude HHC. Přichází nebezpečnější kanabinoidy, o nichž nevíme nic. Zákaz navíc jeden derivát vynechal, říká prodejce Co bude, až nebude HHC. Přichází nebezpečnější kanabinoidy, o nichž nevíme nic. Zákaz navíc jeden derivát vynechal, říká prodejce

Vedle samotné marihuany policisté zajistili i vybavení a nástroje na zpracování konopí a dva vozy, Mercedes-Benz a BMW, kterými dealeři drogy převáželi.

Mohlo by tě zajímat:
10 nejlepších animáků od studia Pixar
– Překvap oslavence a pošli místo nudné zprávy tato originální blahopřání k narozeninám
10 nejlepších filmů Keanu Reevese: Ztvárnil zákeřného rasistu, zhýralého detektiva, mamonářského právníka i osamělého zabijáka
Domů
Sdílet
Diskuse