Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Tereza Patočková
12. srpna 2022 9:36
Čas čtení 0:45

Hollywoodská herečka Anne Heche je po autonehodě. Nepřežije, je udržována na přístrojích kvůli darování orgánů

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Hollywoodská herečka Anne Heche je po autonehodě. Nepřežije, je udržována na přístrojích kvůli darování orgánů
Zdroj: ČTK

V prohlášení rodina Anne Heche prostřednictvím svého zástupce uvedla, že herečka utrpěla „těžké anoxické poranění mozku“ a nyní je udržována na přístrojích, aby se zjistilo, zda jsou její orgány vhodné k darování.

Americká herečka bude odpojena od přístrojů poté, co se zjistí, zda jsou její orgány použitelné pro dárcovství, a to po těžké srážce, při níž její auto skončilo v plamenech.

Rodina Anne Heche uvedla, že americká herečka „nepřežije“ těžkou srážku, po které její vůz minulý pátek zachvátily plameny. Informoval o tom server The Guardian.

V prohlášení rodina Anne Heche prostřednictvím svého zástupce uvedla, že utrpěla „těžké anoxické poranění mozku“ a nyní je udržována na přístrojích, aby se zjistilo, zda jsou její orgány vhodné k darování. Rodina uvedla, že darování orgánů bylo dlouho její volbou.

„Chceme všem poděkovat za milá přání a modlitby za Annino uzdravení a poděkovat obětavému personálu a skvělým zdravotním sestrám, které o Anne pečovaly v Grossmanově popáleninovém centru v nemocnici West Hills,“ stálo v prohlášení. „Anne Heche bohužel v důsledku nehody utrpěla těžké anoxické poranění mozku a zůstává v kritickém stavu v kómatu. Neočekává se, že by přežila. Anne měla obrovské srdce a každého, koho potkala, se dotkla svou velkorysostí,“ dodala rodina v prohlášení. 

2. května 2024 15:42 Čas čtení 0:57 Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie

Heche v pátek v rychlosti narazila autem do domu v losangeleské čtvrti Mar Vista nedaleko svého domu. Srážka způsobila požár, jehož uhašení trvalo podle zpráv hodinu.

Domů
Sdílet
Diskuse