Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Ilona Hobzová
22. srpna 2022 v 16:31
Čas čtení 1:00

Policisté v Arkansasu surově bili zatčeného muže, jsou postaveni mimo službu

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Policisté v Arkansasu surově bili zatčeného muže, jsou postaveni mimo službu
Zdroj: Rawpixel/volně k užití

Jeden z policistů muže opakovaně bil pěstí, dokonce mu udeřil hlavou o chodník.

Tři policisté v americkém Arkansasu byli postaveni mimo službu poté, co sociální sítě zaplavilo video, na kterém surově bijí zatčeného muže. Muž podle vyjádření policie po zatčení kladl odpor a jednoho z policistů srazil k zemi. Lidé na sociálních sítích ale kritizují nepřiměřenou reakci policistů, jeden z nich zatčenému dokonce udeřil hlavou o chodník. 

Nepřiměřený zásah 

K zatčení sedmadvacetiletého Randalla Worcestera došlo v neděli poté, co vyhrožoval jednomu ze zaměstnanců večerky ve městě Mulberry. Policie uvedla, že když strážníci muže konfrontovali, srazil jednoho z nich k zemi a udeřil ho pěstí do hlavy. Policisté (dva z okresu Crawford, jeden z okresu Mulberry) ho následně zatkli. Způsob, jakým to učinili, ale vyvolal pobouření.

Zatímco dva z nich muže drží, třetí ho opakovaně bije pěstí do hlavy. V jednu chvíli dokonce jeho hlavou udeří o chodník. Muž se během bití snaží stočit do klubíčka, aby se ochránil. Video, které incident zachytilo, se začalo masově šířit internetem.

10. června 2024 v 14:00 Čas čtení 5:27 Jak se z chudé dívky s depresemi stala ikona pro celý módní svět. Kdo je milionářka Emma Chamberlain? Jak se z chudé dívky s depresemi stala ikona pro celý módní svět. Kdo je milionářka Emma Chamberlain?

Trojice policistů byla okamžitě postavena mimo službu, dokud nebude případ prošetřen. „Všichni zaměstnanci se musí zodpovídat ze svých činů a já v této věci učiním příslušné kroky,“uvedl šerif okresu Crawford Jimmy Damante.

Worcester byl převezen do nemocnice k ošetření. Po propuštění byl obviněn mimo jiné z ublížení na zdraví, kladení odporu při zatčení a napadení. 

Domů
Sdílet
Diskuse