Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Tereza Patočková
19. září 2022 v 21:19
Čas čtení 0:43

Na Facebooku ombudsmana Křečka se objevil text plný chyb, ve kterém si spletl premiéra s prezidentem. Tvrdí, že jde o fake

Kategorie:
Uložit Uložené
Na Facebooku ombudsmana Křečka se objevil text plný chyb, ve kterém si spletl premiéra s prezidentem. Tvrdí, že jde o fake
Zdroj: Kancelář veřejného ochránce práv

Internet se baví: Ombudsman Křeček se vyjádřil k projevu premiéra.

Lidé na sociálních sítích se baví nad již smazaným facebookovým statusem, který vyšel na profilu ombudsmana Stanislava Křečka. Ten se v neděli ve večerních hodinách vyjadřoval k mimořádnému projevu premiéra Petra Fialy. Nejen, že byl ve statusu popletený premiér s prezidentem, ale v každém druhém slově byly hrubky. 

Veřejný ochránce práv Stanislav Křeček, který v červenci odebral své zástupkyni Monice Šimůnkové všechny agendy, jelikož „její práci provázely lidské i manažerské komplikace“, se vůči podivnému statusu ohradil. Již smazaný text, o kterém uživatelé na sociálních sítích tvrdili, že musel Křeček napsat pod vlivem, sám ombudsman označil za fake. „Jsem upozorňován na nějaký zmatený komentář k projevu premiéra. Je to fake. Projevy politiků již dlouho nekomentuji,“ napsal veřejný ochránce práv na svůj Facebook. V komentářích pak uvedl, že se ve věci obrátí na PČR. 

Není to přitom tak dávno, kdy 18. srpna komentoval vyjádření Petra Fialy o tom, že Monika Šimůnková byla odbornicí v oblasti lidských práv. S výroky Fialy tehdy nesouhlasil a premiéra žádal, aby vysvětlil, proč svá slova pronesl. 

Domů
Sdílet
Diskuse