Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Tereza Patočková
22. září 2022 v 15:55
Čas čtení 0:53

Mark Zuckerberg se stane potřetí otcem

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Mark Zuckerberg se stane potřetí otcem
Zdroj: Getty Images/George Frey

Jejich nejstarší dcera Max se narodila v roce 2015 a v den, kdy pár oznámil její narození, zároveň představil svůj dobročinný fond The Chan Zuckerberg Initiative. Jeho cílem je vyléčit světové nemoci ještě za života prvorozené dcery.

Generální ředitel společnosti Meta ve středu oznámil, že se svou manželkou Priscillou Chan čekají třetí dítě. „Spousta lásky,“ napsal Zuckerberg v příspěvku na Instagramu, kde je na selfie se svojí manželkou Chan. „Jsem šťastný, že se s vámi mohu podělit o to, že Max a August dostanou příští rok novou sestřičku!“ Informoval o tom server Insider

Zuckerberg a Chan, kteří spolu začali chodit na vysoké škole, jsou manželé od roku 2012.

Jejich nejstarší dcera Max se narodila v roce 2015 a v den, kdy pár oznámil její narození, zároveň představil svůj dobročinný fond The Chan Zuckerberg Initiative. Fond je podporován Zuckerbergovým jměním Meta a jeho cílem je vyléčit světové nemoci ještě za života jejich dcery.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Mark Zuckerberg (@zuck)

Druhá dcera, August, se páru narodila v roce 2017. Před jejím narozením Zuckerberg uvedl, že si vezme dva měsíce otcovské dovolené. Meta nabízí všem rodičům čtyřměsíční dovolenou.

Zuckerberg dříve patřil k nejbohatším lidem na světě, ale jeho čisté jmění letos vzalo za své. Ačkoli rok 2022 začínal s majetkem ve výši 125 miliard dolarů, od té doby se jeho jmění snížilo o 70 miliard dolarů, tedy asi o 55 %, a to v důsledku přejmenování Facebooku na Meta a letošního historicky prvního poklesu počtu uživatelů této společnosti. Zuckerberg je v současné době 20. nejbohatší osobou na světě, jak uvádí Bloomberg Billionaires Index.

Domů
Sdílet
Diskuse