Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Ilona Hobzová
13. listopadu 2022 v 8:46
Čas čtení 0:54

VIDEO: Chris Hemsworth znovu přijel do Prahy, procházel se před Pražským hradem

Kategorie:
News
Uložit Uložené
VIDEO: Chris Hemsworth znovu přijel do Prahy, procházel se před Pražským hradem
Zdroj: Wikimedia Commons/Gage Skidmore/volně k užití

Informoval o tom na svém Instagramu.

Po nějakém čase se v Česku znovu objevil australský herec Chris Hemsworth. Do Prahy přijel kvůli úpravám dlouho očekávaného snímku Extraction 2. Videem z procházky u Pražského hradu se pochlubil na sociálních sítích. 

5. listopadu 2022 v 15:49 Čas čtení 1:06 Keanu Reeves zavítal do Prahy. Fotil se s nadšenými fanoušky Keanu Reeves zavítal do Prahy. Fotil se s nadšenými fanoušky

Poněkud tišší návštěva Prahy

Je to jen pár dní, kdy se s nadšenými fanoušky v Praze fotil herec Keanu Reeves. Českou metropoli ale navštívil i Chris Hemsworth, jeho přítomnost ale vzbudila mnohem menší rozruch. „Zrovna jsme v Praze dokončili přetáčky Extraction 2. Fanoušci mě přivítali s otevřenou náručí,“ napsal ironicky Hemsworth v pátek k videu, ve kterém se prochází liduprázdným Hradčanským náměstím před Pražským hradem. 

„Promiň, všichni byli v hospodě. (...) Takto brzy ráno si turisti dávají teprve snídani. (...) Měl jsi napsat, dali bychom si trdelník,“ reagovali někteří fanoušci v komentářích.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

Hemsworth strávil v Česku kvůli natáčení snímku poměrně dost času. Poprvé sem přijel loni v listopadu. Na sociálních sítích se tehdy pochlubil, jak si společně s manželkou Elsou Pataky pochutnával na trdelníku. Nezůstal ale jen v hlavní městě. V Karlových Varech ho zlákala zvonkohra na chodníku, kterou si vyzkoušel i se svým malým synem. 

3. května 2024 v 16:55 Čas čtení 1:36 Česká Wikipedie slaví narozeniny, je 28. nejobsáhlejší na světě. Co dalšího o ní (ne)víš? Česká Wikipedie slaví narozeniny, je 28. nejobsáhlejší na světě. Co dalšího o ní (ne)víš?

V akčním thrilleru Extraction 2 se Chris Hemsworth vrací jako Tyler Rake a bude mít na starost další záchrannou misi. Premiéra filmu ještě není stanovena, měli bychom se ale dočkat už v průběhu příštího roku. Na první ukázky se můžeš podívat ve videu. 

Domů
Sdílet
Diskuse