Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Ilona Hobzová
5. prosince 2022 12:29
Čas čtení 0:58

Kapela Kiss se chystá do Prahy, tentokrát prý opravdu naposledy. Koukni, kdy začne prodej

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Kapela Kiss se chystá do Prahy, tentokrát prý opravdu naposledy. Koukni, kdy začne prodej
Zdroj: Kiss/propagační materiál

Koncert proběhne 10. června 2023 v pražské O2 aréně.

Americká kapela Kiss 10. června 2023 opět vystoupí v Praze. Na přání fanoušků bude pokračovat ve svém turné End Of The Road. Příští rok oslaví padesát let na scéně a plánovaný koncert je prý opravdu poslední, který v Česku proběhne.

Nekompromisní a nezastavitelní

„Všechno, co jsme vybudovali a co jsme za poslední více než čtyři desetiletí dobyli, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří během těch let zaplnili kluby, arény a stadiony. Toto bude vrcholná oslava pro ty, kteří nás viděli, a poslední šance pro ty, kteří nás neviděli. KISS Army, na našem posledním turné se loučíme naší dosud největší show a odejdeme stejným způsobem, jakým jsme přišli. Nekompromisní a nezastavitelní,“ uvedli KISS na turné The End Of the Road.

Vstupenky na koncert půjdou do předprodeje pro Live Nation Club, O2 a iDnes 6. prosince v 10:00. Od 8. prosince od 10:00 je budou moci kupovat lidé prostřednictvím sítí Ticketmaster a Ticketportal. 

Kapela Kiss se proslavila výstředními maskami a kostýmy, ale také energickými koncerty se spoustou pyrotechniky. Během její show můžeš navíc zažít plivání krve a chrlení ohně směrem k publiku či akrobatické kousky zpěváka Paula Stanleyho, který rád cestuje na pohyblivé konstrukci z pódia směrem k divákům na můstek nedaleko nich. Přinesli jsme ti deset zajímavostí, které o kapele možná nevíš. 

KISS nabídne VIP zážitky a speciální předprodeje pro fanoušky KISS Army. VIP zážitky mohou zahrnovat možnost osobního fotografování s kapelou, přístup do exkluzivního salonku před koncertem a prohlídku zákulisí.

Domů
Sdílet
Diskuse