Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Adam Novosad
3. ledna 2023 16:43
Čas čtení 0:42

Rodina Jeremyho Rennera promluvila poprvé od nehody. Leží na JIP v kritickém stavu, popsali hercovi nejbližší

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené
Rodina Jeremyho Rennera promluvila poprvé od nehody. Leží na JIP v kritickém stavu, popsali hercovi nejbližší
Zdroj: Marvel Studios

Herec zůstává v kritickém, ale stabilizovaném stavu.

Rodina herce Jeremyho Rennera, který se vážně zranil krátce po příchodu nového roku při odhrnování sněhu po kalamitě v americkém státě Nevada, vydala první oficiální prohlášení po samotném incidentu, informuje The Independent.

„Můžeme potvrdit, že Jeremy utrpěl tupý náraz do hrudi, ortopedická zranění a 2. ledna podstoupil operační zákrok,“ píše rodina v prohlášení. „Z operace se už vrátil a prozatím zůstává na jednotce intenzivní péče v kritickém, ale stabilizovaném stavu,“ vysvětluje hercova nejbližší rodina.

3. ledna 2023 7:47 Čas čtení 0:19 Nové zprávy o nehodě Jeremyho Rennera. Zranění nohy je rozsáhlé Nové zprávy o nehodě Jeremyho Rennera. Zranění nohy je rozsáhlé

Renner se podle CNN zranil při odhrnování sněhu pomocí sněžného pluhu, který mu měl podle zveřejněných informací nedopatřením zasáhnout nohy a způsobit rozsáhlá zranění s „výraznou ztrátou krve“. Život prý herci zachránil soused, který je lékařem, zastavil krvácení a poskytl mu první pomoc do příchodu záchranářů.

„Jeremyho rodina by chtěla vyjádřit svůj vděk neuvěřitelným lékařům a sestrám, kteří se o něj starají, záchranářům z Truckee Meadows Fire and Rescue, šerifovi Washoe County, starostce Reno City Hillary Schieve a rodinám Caranovým a Murdockovým,“ děkují za hercovu záchranu.

Podle prohlášení je rodina dojata z obrovské vlny podpory, kterou Rennerovi posílají fanoušci z celého světa.

Domů
Sdílet
Diskuse