Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Tereza Šnajdrová
9. ledna 2023 9:12
Čas čtení 0:41

Na Domažlicku se v neděli večer srazila dvě auta. Deset lidí včetně čtyř dětí bylo zraněno

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Na Domažlicku se v neděli večer srazila dvě auta. Deset lidí včetně čtyř dětí bylo zraněno
Zdroj: ZZS Středočeského kraje

Ke srážce došlo poté, co řidič osobního automobilu nedal přednost dodávce jedoucí po hlavní silnici.

Domažličtí záchranáři v neděli večer vyjížděli k dopravní nehodě, která se stala nedaleko Staňkova. Srazila se tam dvě vozidla a deset cestujících včetně čtyř dětí bylo zraněno. Zranění byli převezeni sanitkou i vrtulníkem do nemocnic v Plzni, Stodu a Domažlicích, informuje ČTK.

9. ledna 2023 8:31 Čas čtení 0:53 Předpověď počasí: Na sníh zapomeň. Počasí v Česku bude deštivé, s teplotami kolem 7 °C Předpověď počasí: Na sníh zapomeň. Počasí v Česku bude deštivé, s teplotami kolem 7 °C

V neděli večer se nedaleko Staňkova na Domažlicku srazil osobní automobil s dodávkou. K nehodě došlo na silnici první třídy I/26 a zraněno při ní bylo na 10 osob včetně čtyř dětí. Na místo okamžitě přijelo několik posádek záchranářů a vrtulník, který na akutní příjem do nemocnice v Plzni odvezl 47letou ženu a 7leté dítě. Oba utrpěli středně těžká zranění.

Další tři děti a dva dospělí byli převezeni s lehkými zraněními do fakultní nemocnice na pozorování. Do Domažlické nemocnice byli odvezeni dva lehce zranění muži a do Mulačovy nemocnice v Plzni byl převezen jeden muž.

K nehodě došlo poté, co řidič osobního automobilu značky Citroën vjížděl na hlavní komunikaci a nedal přednost v jízdě druhému vozidlu značky Toyota. To skončilo v příkopu. Dopravní nehodou se nyní budou zabývat domažličtí dopravní policisté. 

Domů
Sdílet
Diskuse