Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Tento článek je PR zpráva společnosti Remixshop.
22. dubna 2023 10:30
Čas čtení 1:47
Kristýna Urbanová

Použité oblečení se stává novým módním doplňkem pro domácí mazlíčky

Použité oblečení se stává novým módním doplňkem pro domácí mazlíčky
Zdroj: Remixshop
MÓDA ZVÍŘATA
Uložit Uložené

Použité oblečení pro domácí mazlíčky: Nový trend v módním světě! Remix slaví Den Země speciální kolekcí použitého oblečení „Pupcycled“.

Textil, který již nepoužíváme, lze přeměnit v něco jiného, moderního a krásného, vytvořeného s péčí o nejzranitelnější obyvatele planety. Použité oblečení a doplňky dostanou šanci na nový život ve speciální kolekci zvířecích předmětů, inspirované láskou k přírodě a zvířatům. Džínovina, prvky kabelek a opasků, výplně zimních bund a další textilie nevhodné k opětovnému použití člověkem budou pokračovat ve svém životním cyklu v designové lince „Pupcycled“, která vznikla ve spolupráci cirkulární módní platformy Remix a návrhářky Nevy Balnikové.

Budoucnost planety závisí na našich dnešních krocích a prodloužení životnosti textilií je důležitým krokem k udržitelnému zítřku. Remix si proto klade za cíl dát druhý život statisícům nových nebo použitých oděvů, obuví a doplňků a inspirovat novou generaci spotřebitelů, aby se rozhodli především pro second hand. Kolekce vytvořená z použitého oblečení je pokračováním mise společnosti prodlužovat životnost textilu a snižovat tak potřebu zdrojů na výrobu nového.

Doporučeno
„Štěňata jsou čistokrevná, ale papíry nemají.“ Jak na internetu poznat nebezpečné množírny? „Štěňata jsou čistokrevná, ale papíry nemají.“ Jak na internetu poznat nebezpečné množírny? 16. května 2024 8:00

V jádru tvorby elegantních a chytlavých doplňků pro čtyřnohé přátele stojí praxe upcyklace, která získává na popularitě po celém světě – vytvoření něčeho nového přepracováním již existujícího, nepotřebného výrobku. Kolekce má zvláštní přístup jak k životnímu prostředí, tak k přátelům, kteří jsou vždy po našem boku. Různé materiály, barvy a tvary jsou zvoleny tak, aby vytvářely pohodlí a přinášely dobrou náladu.

„Tým Remix mě inspiroval k vytvoření rozumné a zodpovědné péče o všechny tlapky, které chodí po Zemi. Společně tak přispějeme k pozitivní změně a vytvoříme lepší budoucnost pro nás, pro planetu, pro naše domácí mazlíčky i pro ostatní zvířata v nouzi,“ říká designérka Neva Balniková, která každý výrobek vyrábí s fantazií a láskou. Limitovaná kolekce hraček, šátků, pouzder, tašek a pelíšků pro domácí mazlíčky bude uvedena na Den Země – 22. dubna na remixshop.com. „Pupcycled“ je první vlastní kolekce, kterou Remix uvedl současně v Bulharsku a na dalších 8 trzích, kde působí. Veškerý výtěžek z prodeje doplňků bude věnován organizaci pečující o zvířata v nouzi.

O společnosti Remix Global EAD

Remix inspiruje novou generaci spotřebitelů k obnově šatníku s ohledem na přírodu a jejich rozpočet, poskytuje jim moderní a pohodlný způsob nakupování a prodeje oblečení, které již nenosí, a vytváří pozitivní vztah k second handu. Díky svému inovativnímu obchodnímu modelu, obrovskému výběru špičkových značek, slevám až –90 % a službě „Prodej na Remix“ umožňuje společnost vytvářet cirkulární šatník, prodlužuje životní cyklus oblečení a doplňků, snižuje uhlíkovou stopu a pokládá základy udržitelnější budoucnosti módního průmyslu.

Doporučeno
Jako když vám zemře člen rodiny: Psycholožka radí, jak se vyrovnat se ztrátou domácího mazlíčka. Pomůže čas i smuteční rituál Jako když vám zemře člen rodiny: Psycholožka radí, jak se vyrovnat se ztrátou domácího mazlíčka. Pomůže čas i smuteční rituál 14. května 2024 11:30

Remix je součástí inovativní americké společnosti thredUP Inc, světového lídra v oblasti dalšího prodeje oblečení, obuvi a doplňků. Díky jejím rozsáhlým technologickým řešením se spotřebitelé intuitivně rozhodují pro opětovné použití a umožňují společnosti neustále zvyšovat její pozitivní dopad na životní prostředí. Díky své platformě Resale as a ServiceⓇ umožňuje thredUP globálním značkám využívat svá řešení, aby zabránila předčasnému vyřazování módních předmětů a chránila přírodu.

Domů
Sdílet
Diskuse