Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
22. listopadu 2023 15:44
Čas čtení 0:56
Ilona Hobzová

Reality show Hra na oliheň už je na Netflixu. Jaká podle prvních recenzí je?

Reality show Hra na oliheň už je na Netflixu. Jaká podle prvních recenzí je?
Zdroj: Netflix
FILMY A SERIÁLY NETFLIX SQUID GAME
Uložit Uložené

Soutěž na motivy jihokorejského seriálu Squid Game neboli Hra na oliheň si už můžeš pustit na oblíbené streamovací platformě.

Fanoušci a fanynky populárního seriálu Hra na oliheň si na druhou sérii sice ještě počkají, čekání si ale mohou zkrátit soutěží na motivy tohoto seriálu. Reality show s názvem Hra na oliheň: Výzva je od středy dostupná na Netflixu. 

x

V prvním teaseru, který Netflix zveřejnil na konci letošního září, jsme se dozvěděli, že 456 hráčů a hráček bude bojovat o 4,56 milionu dolarů, v přepočtu tedy zhruba 106,5 milionu korun. Jedná se tak o největší finanční výhru v historii televizní reality show společnosti Netflix.

Těšit se můžeš celkem na deset epizod, které budou podle samotných soutěžících stát za to. „Bylo to jako ve válečné zóně. Lidé odcházeli v slzách. Zdravotníci odnášeli lidi, ale my jsme nemohli nic říct. Když promluvíš, jsi ze hry venku,“ uvedl už dříve pro deník The Sun jeden z hráčů.

Někteří recenzenti už měli možnost show zhlédnout o něco dříve a jejich kritiky jsou poměrně pozitivní. „Je to velká show. Od prvního okamžiku, kdy začínáme se 456 soutěžícími. Myšlenka, že si někdo z nich skutečně odnese skoro pět milionů, je skutečně strhující. Tenhle grandiózní rozměr se stává hlavním aspektem pořadu a jeho opulentní prvek nikdy nezmizí,“ uvedla podle serveru Kinobox Rebecca Nicholson z The Guardian.

Doporučeno
Převýchovné zařízení? Na Ivy Ridge byly děti týrány a sexuálně zneužívány. Pobočka (ne)polepšovny existovala i v Česku Převýchovné zařízení? Na Ivy Ridge byly děti týrány a sexuálně zneužívány. Pobočka (ne)polepšovny existovala i v Česku 11. dubna 2024 12:00

Kristen Baldwin z Entertainment Weekly podle Kinoboxu chválí i samotné výzvy, respektive jejich emocionální dopad, a také to, jakým způsobem se daří vzbudit zájem nejprve o soutěžící jako o masu a postupně o jednotlivé účastníky a účastnice.

Domů
Sdílet
Diskuse