Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
14. června 2019 9:52
Čas čtení 0:00
Roman Kulich

Google poodhalil Pixel 4. Inspiroval se u nového iPhonu?

TECH
Uložit Uložené

Google připravuje další model Pixelu.

Společnost Google teprve na začátku minulého měsíce představila Google Pixel 3a s 3,5mm jackem, kvalitním fotoaparátem a velice přívětivou cenou. Jedná se tak o menšího bráchu plnohodnotného Google Pixel 3.

Tahle informace pomalu ještě ani nestihla vychladnout a už se na scéně objevuje další řada populárního Pixelu, Google Pixel 4.

A nejedná se vůbec o nějaké spekulace, jako tomu je například u nejnovějšího iPhonu, na který všichni tak netrpělivě čekají. Společnost Google svůj nadcházející Pixel 4 lehce představila skrze svůj Twitter, kde došlo v jednom z příspěvků k odhalení zadní strany telefonu.

Z fotky je prozatím zřejmé, že Pixel 4 bude osazen dvojicí fotoaparátů, bleskem a zatím utajeným senzorem, to vše ve čtvercovém rámečku. Že vám to něco připomíná? Google se patrně nechal inspirovat u společností Huawei, kde podobné uspořádání můžete znát z modelu Mate 20 Pro nebo i z budoucího iPhonu, kde se o tomto uspořádání spekuluje již pěkných pár měsíců.

Nic víc Google zatím neodhalil, pro více informací si budeš muset ještě chviličku počkat.

Domů
Sdílet
Diskuse