Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Refresher Česko
Otevřít v aplikaci Refresher
Stáhnout
X
28. dubna 2020 v 8:18
Čas čtení 0:57
Ondřej Jarůšek

Sergei Barracuda se kvůli fanouškům vyjádřil k dissu od Pastora. „Byl jsem hloupý, teď nejsem,“ říká

HUDBA ČESKÝ RAP SERGEI BARRACUDA
Uložit Uložené

Ostravský raper na svém Instagramu promluvil k fanouškům.

Sergei Barracuda se včera večer ve svých instagramových stories naposledy vyjádřil k neshodám s Pastorem, svým bývalým kolegou z ostravského labelu Azurit Kingdom. Jak Sergei uvedl, k záležitosti se vrací jen kvůli fanouškům, jinak to už „nechává smrdět“.

„Vy si myslíte, že jsem mu nikdy neřekl, že to rapování stojí za ho*no? Já jsem to říkal celou dobu. Dával jsem to dostatečně hlasitě najevo,“ říká Sergei. Pastorovi dle svých slov navrhoval, že může nahrát například jen pár tracků do roka a spíše se věnovat mladým talentům.

Doporučeno
Sergei Barracuda vydává jeden z nejlepších dissů českého rapu. Žil jsi z mého jména a mých čísel, vzkazuje Pastorovi Sergei Barracuda vydává jeden z nejlepších dissů českého rapu. Žil jsi z mého jména a mých čísel, vzkazuje Pastorovi 5. dubna 2020 v 19:47

Sergei pokračuje tím, že se Pastorovi snažil vysvětlit, že není nutné, aby se honil za tím, co měl on, tedy za uznáním od lidí ze scény a od fanoušků. „Vždycky to dokázal otočit proti mně,“ dodává. Pastor mu prý vyčetl že je sebestředný a má problém s egem. To si potom Sergei vyčítal. „Chodil jsem se sklopenou hlavou a říkal jsem si, že jsem fakt mr*ka, že svého parťáka nenechám zku*vit můj track,“ popisuje Sergei.

„Byl jsem hloupý, teď nejsem hloupý,“ říká dále. Postupem času v sobě prý Pastor pěstoval čím dál větší zlo a závist. Nakonec se Sergei vyjádřil i k fightu, ke kterému jej Pastor vyzval. Bývalé kolegy však podle všeho bojovat neuvidíme. „Víš, že se neumím bít,“ uzavírá Sergie s úsměvem celou záležitost . 

Doporučeno
„Ani za ten nový úsměv neschováš to zlo.“ Pastor vydává diss na Barracudu. Vyzval ho na souboj v ringu „Ani za ten nový úsměv neschováš to zlo.“ Pastor vydává diss na Barracudu. Vyzval ho na souboj v ringu 26. dubna 2020 v 18:22

Diss track Jezebel, který Sergei nahrál před několika týdny, již má na YouTube více než milion zhlédnutí. Objeví se na albu Medusa II, na kterém ostravský raper momentálně pracuje. Budeme tě informovat, jakmile o projektu budeme vědět více podrobností.

Domů
Sdílet
Diskuse