Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
17. února 2021 20:13
Čas čtení 0:55
Ondřej Jarůšek

Freshnews: V Česku je nový rapový objev. Stane se z něj hvězda?

REFRESHER FRESHNEWS
Uložit Uložené

Nové Freshnews jsou tady.

Je tu další středa, což znamená, že pro tebe máme další díl našich pravidelných Freshnews. Těmi dnešními tě provede naše moderátorka Kateř, která má připraveny novinky ze světa rapu, sociálních sítí a také dalších oblastí. Pohodlně se proto usaď a podívej se, co se za poslední dny událo.

Tentokrát začneme velmi originálním dárkem, který u příležitosti nedávného svátku zamilovaných dostal jistý muž od své přítelkyně. Ta svého partnera totiž na Valentýna obdarovala vytištěnými fotkami slečen, které její přítel olajkoval na sociálních sítích. Zřejmě netřeba dodávat, že z tohoto dárku byl poněkud zaskočen.

Doporučeno
Zatímco spíš, tvůj přítel nad tebou masturbuje. Kdy může být somnofilie nebezpečná? Zatímco spíš, tvůj přítel nad tebou masturbuje. Kdy může být somnofilie nebezpečná? 12. února 2021 14:30

V nových Freshnews se dozvíš také o tom, jak se Facebook nechal inspirovat sociální sítí Clubhouse, která aktuálně zažívá velký boom, a podle všeho se rozhodl začít pracovat na jakési její napodobenině. Není to navíc poprvé, co sociální síť Marka Zuckerberga kopíruje konkurenci.

A co dalšího ti dnešní video prozradí? Povíme si například o novém rapovém objevu na domácí hudební scéně, který si říká True Gabe, dozvíš se o novém léku na obezitu a podíváme se také na zoubek sexuální úchylce zvané somnofilie. Přejeme příjemnou podívanou!

Domů
Sdílet
Diskuse