Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. března 2021 15:00
Čas čtení 0:50
Ondřej Jarůšek

Benny Cristo, Ektor a Bára Votíková: Jak známé osobnosti prožívají lockdown a kde berou motivaci k práci? (Anketa)

Benny Cristo, Ektor a Bára Votíková: Jak známé osobnosti prožívají lockdown a kde berou motivaci k práci? (Anketa)
Zdroj: REFRESHER
REFRESHER
Uložit Uložené

Máme pro tebe novou anketu.

Pandemie koronaviru zasáhla do životů známých osobností stejně jako všech ostatních. Hudebníci nemohou koncertovat po klubech a nikdo z nich neví, jak dlouho tato situace ještě potrvá. Návrat k normálu je zatím v nedohlednu, dobrou zprávou však je, že pandemie začala v posledních dnech zpomalovat a příslibem zlepšení situace je také dodávka vakcín, které má Česko obdržet.

Hudebníci však musí prozatím vydržet a doufat, že se brzy vrátí zpět na pódia. A řada dalších profesí na tom není o moc lépe. Abychom zjistili, jak pandemii různé známé tváře prožívají, rozhodli jsme se uspořádat novou anketu, ve které jsme se jich na to zeptali.

Do ankety se z hudebníků zapojili Ektor a Ben Cristovao, ale kromě nich jsme oslovili také sportovkyni Báru Votíkovou, brankářku SK Slavie Praha.

Náš moderátor Maty se oslovené trojice zeptal například na to, jak se pandemie koronaviru podepsala na jejich psychické, ale i finanční stránce. Zjistili jsme také to, kde berou v této době motivaci k práci, ale kromě toho se v anketě dozvíš mnohem více. Tak se pohodlně usaď a užij si nové video. Přejeme příjemnou podívanou. 

Doporučeno
Dva roky jsem měl psycho vztah, tak jsem vypsal bolest do tracků. AMK je nová hvězda, co to dotáhla až do Universal Music Dva roky jsem měl psycho vztah, tak jsem vypsal bolest do tracků. AMK je nová hvězda, co to dotáhla až do Universal Music 11. března 2021 14:31
Domů
Sdílet
Diskuse