Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. března 2022 12:30
Čas čtení 5:21
Tereza Šnajdrová

Záhadná smrt Kendricka Johnsona: Tělo studenta bylo nalezeno srolované v žíněnce. Jeho orgány zmizely a nikdo nebyl potrestán

Záhadná smrt Kendricka Johnsona: Tělo studenta bylo nalezeno srolované v žíněnce. Jeho orgány zmizely a nikdo nebyl potrestán
Zdroj: Policejní oddělení Lowndes County
ZAJÍMAVOSTI NEVYŘEŠENÉ VRAŽDY PŘÍBĚHY PODLE SKUTEČNÉ UDÁLOSTI STRAŠIDELNÉ PŘÍBĚHY
Uložit Uložené

V dalším díle seriálu Nevyřešené vraždy se podíváme na záhadnou smrt teprve sedmnáctiletého Kendricka Johnsona, jehož tělo bylo nalezeno srolované v žíněnce. Záhadná smrt se nikdy nedočkala rozuzlení, ale rodina zesnulého se nevzdává.

V rámci našeho článkového seriálu Nevyřešené vraždy se tentokrát podíváme na příběh sedmnáctiletého Kendricka Johnsona, který byl nalezen mrtvý ve srolované žíněnce.

Kendrick Johnson byl v roce 2013 nalezen mrtvý srolovaný v žíněnce a nad celým vyšetřováním jeho smrti stále visí hned několik otazníků. Proč z jeho těla po první nesprávně odvedené pitvě zmizely orgány? A jak je možné, že nikdo neslyšel mladíkovo volání o pomoc? Záhadný případ byl v roce 2021 znovu otevřen a my pro tebe shrnujeme vše, co víme. 

Doporučeno
Záhadné zmizení Tary Calico: Dívka mohla být unesena spolužáky, kteří ji následně znásilnili a surově zabili ve vykopaném hrobě Záhadné zmizení Tary Calico: Dívka mohla být unesena spolužáky, kteří ji následně znásilnili a surově zabili ve vykopaném hrobě 10. února 2022 11:30

Mladého sportovce Kendricka Johnsona čekala hvězdná budoucnost. Sny o dráze profesionála se ale během jednoho dne rozplynuly

Kendrick Johnson se narodil 10. října 1995 ve městě Valdosta, které leží v americkém státě Georgia. Ve stejném městě navštěvoval i střední školu Lowndes High School a nic nenasvědčovalo tomu, že by se mladý student kdy mohl dostat do problémů. Jeho rodina, přátelé a spolužáci ho popisovali jako milého a tichého chlapce, který veškerý svůj volný čas věnoval hlavně sportu.

 
Sedmnáctiletý student, který vynikal v několika sportech, totiž toužil po tom stát se profesionálním hráčem fotbalu a vzhledem k jeho talentu, jenž mu byl dán do vínku, nikdo nepochyboval o tom, že by se to mladému muži nepovedlo. Jeho sen se však rozplynul 10. ledna 2013, kdy Kendrick zemřel ve své oblíbené tělocvičně v Lowndes High School.
 
Smrt mladého chlapce je zahalena tajemstvím, tak čti dál a dozvíš se, jak hrůzostrašný pohled se naskytl partě studentů, kteří Kendricka našli srolovaného v žíněnce.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Kayla Henderson (@plunkypunk)

Neškodná hra teenagerů, která skončila smrtí. Nebo ne?

Tělo mrtvého Kendricka bylo nalezeno 11. ledna 2013 skupinou studentů, kteří si do středoškolské tělocvičny přišli zaházet na koš. Ve chvíli, kdy jeden z mladistvých vyšplhal na smotané žíněnky vysoké 184 centimetrů, všiml si, že je v jedné z nich srolované tělo. Studenti ihned přivolali vedení školy, policii a začalo vyšetřování.

 
Kendrick byl v žíněnce srolován hlavou dolů a nejevil žádné známky života. Jednu paži měl nataženou nad hlavou, druhá byla umístěna v okolí pasu a poloha těla vypadala, jako by se chlapec snažil obout botu. Studenti vyšetřovatelům řekli, že si své věci běžně nechávali na žíněnkách, aby nemuseli platit za šatnu. Jiní studenti se policistům zase svěřili s tím, že často hráli hry, kdy jednomu ze spoluhráčů vhodili boty do srolované žíněnky a dotyčný je musel sám najít.
 
Vyšetřovatelé proto usoudili, že Kendrick Johson zemřel během neškodné hry, kdy spadnul do žíněnky, zaklínil se v ní a udusil se. Tomu nasvědčoval i fakt, že mladík v době smrti neměl obuté boty a poloha, v níž zemřel, také napovídala tomu, že se snažil obout.
 
S touto teorií se ale rodiče zesnulého odmítali smířit a podezřelé jim přišlo i to, že pod obuví, pro kterou Kendrick údajně sahal, se nacházela louže krve, ale na samotných botách nebyla ani kapka této červené tekutiny. Podivné bylo i to, že vzhledem k tomu, že mrtvý ležel celý den hlavou dolů, nahrnula by se mu do hlavy krev a začal by krvácet z obličejových otvorů. To se však nestalo a rodina Johnsonových se ptala: Čí je krev pod mrtvým tělem jejich syna?

Doporučeno
Kondom v análním otvoru a tělo bez krve. Záhadná vražda Lilly Lindeström stále vzbuzuje hrůzu a čeká na své vyřešení Kondom v análním otvoru a tělo bez krve. Záhadná vražda Lilly Lindeström stále vzbuzuje hrůzu a čeká na své vyřešení 17. prosince 2021 7:00
Vyzkoušej předplatné REFRESHER+
a čti vše bez omezení
Přidej se k předplatitelům
nebo Odemkni článek přes SMS
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 112039 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
POSLAT SMS

Co se dozvíš po odemknutí?

  • Co tvrdila pitva a co odhalilo druhé ohledání těla
  • Co se v jeho těle nacházelo místo orgánů
  • O chybějícím záznamu z videokamer
  • Koho rodina podezřívala
  • Co všechno se o záhadné smrti zatím ví
Domů
Sdílet
Diskuse