Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Tento článek je PR zpráva společnosti Samsung.
16. května 2022 11:00
Čas čtení 1:33
Sponzorovaný obsah

Nech si poradit s výběrem televize a vyhraj přenosný projektor od Samsungu. Stačí sledovat livestream

Nech si poradit s výběrem televize a vyhraj přenosný projektor od Samsungu. Stačí sledovat livestream
Zdroj: Samsung
TECH SAMSUNG TELEVIZE SAMSUNG
Uložit Uložené

Expert ze Samsungu poradí s výběrem televize, která odráží životní styl.

Kdo by se nechtěl při sledování oblíbeného filmu cítit jako v kinosále? S chytrými televizemi to dnes naštěstí není problém. Kromě kvalitního obrazu a velké úhlopříčky nabízí také další funkce jako například ambientní osvětlení, díky kterým si film nebo seriál užiješ na maximum. Pokud po takové televizi pokukuješ, ale ztrácíš se v široké nabídce a velkém množství parametrů, zapni si 17. května od 19 hodin livestream Samsung Future Store, kde ti s výběrem televize poradí.

Značka Samsung chystá v rámci konceptu Samsung Future Store další užitečný technologický livestream a tentokrát se zaměří právě na výběr televize. Akce proběhne na facebookovém profilu Samsungu, kde najdeš vytvořenou událost #SamsungFutureStore a večerem provedou známé osobnosti. Chceš televizi, která bude odrážet tvůj životní styl? Máš možnost se inspirovat, a dokonce vyhrát přenosný projektor The Freestyle.

Připoj se k livestreamu
samsung
Zdroj: Samsung

S výběrem pomůže expert i známé osobnosti

Nový projekt Samsung Future Store spatřil světlo světa minulý rok, a tak už jsme mohli zaznamenat několik streamů, jejichž cílem je poradit uživatelům s výběrem různých technologických zařízení. V minulosti se konal například stream, na němž proběhlo představení chytrých hodinek Galaxy Watch, během kterého měli diváci možnost zasahovat do dění a otestovat si funkce hodinek. 

Devátým dílem pořadu tě provede Lukáš Hejlík a pozve si k sobě moderátorku Zorku Hejdovou, modelku Karolínu Chomistekovou a experta Samsungu Jana Pajera. Ve vysílání představí lifestylové televizory od Samsungu a společně s hosty poradí, jak si vybrat televizi přesně pro své potřeby. Dozvíš se i mnoho dalších zajímavých informací, například v čem se televizory odlišují, co všechno umí nebo jak je ovládat pomocí smartphonu.

samsung
Zdroj: Samsung

Chatuj a vyhraj hodnotnou cenu

Předvedením lifestylových televizorů to ale nekončí. Dojde také k představení multifunkčního přenosného projektoru The Freestyle, se kterým si budeš připadat jako v kině nejen v obýváku, ale klidně i na terase nebo na pláži. Dva šťastlivce dokonce čeká výhra v podobě tohoto skvělého parťáka na cesty i domácí pohodu. Do soutěže se automaticky zapojí každý, kdo bude aktivně komentovat v chatu během streamu. Na konci livestreamu se ze všech komentátorů vyberou dva výherci, kteří si zanedlouho budou moci projektor užívat.

Streamy se vždy konají vždy jako událost na Facebooku a ani ten příští není výjimkou. Připojit se na něj můžeš 17. května v 19:00. Tak si nenech ujít příležitost vidět se živě se známými osobnostmi a otestovat společně s nimi nadupané televize od Samsungu.

Domů
Sdílet
Diskuse