Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. června 2022 v 13:18
Čas čtení 1:00
Radim Šlechta

Johnny Depp přijede do Prahy. Vystoupí na koncertu Jeffa Becka

Johnny Depp přijede do Prahy. Vystoupí na koncertu Jeffa Becka
Zdroj: Getty Images/Rich Fury
NEWS JOHNNY DEPP ZPRÁVY Z DOMOVA
Uložit Uložené

Johnny Depp vystoupí jako speciální host na Beckově koncertu ve Foru Karlín.

Johnny Depp a Jeff Beck, jeden z nejikoničtějších bluesových a rockových interpretů, vystoupí na jednom pražském pódiu. Beck si Johnnyho Deppa pozval jako speciálního hosta na koncert 11. července do Fora Karlín. Oba muzikanti budou v červenci vydávat společné album. O příjezdu herce na koncert informoval distributor vstupenek Live Music.

Johnny Depp se jako host na turné Jeffa Becka může nabízet. Společně totiž před dvěma lety vydali skladbu Isolation a nedávno s ním vystoupil i jako host na koncertech ve Spojeném království. Po úspěchu mezi fanoušky i kritiky se Depp ke slavnému muzikantovi přidává na celém jeho turné po Evropě. 

Jeff Beck
Zdroj: Wikimedie (Creative Commons)/Egghead06/volně k užití

„Jednou v Japonsku mi zaklepal na šatnu a od té doby jsme se nepřestali skvěle bavit,“ řekl o Deppovi několikanásobný držitel Grammy Jeff Beck. O něm Johnny Depp naopak tvrdí, že je skutečnou legendou rockové a bluesové muziky, a herci je prý neskutečnou ctí, že s ním může stát na jednom pódiu a nazývat ho bratrem.

Doporučeno
Česká Wikipedie slaví narozeniny, je 28. nejobsáhlejší na světě. Co dalšího o ní (ne)víš? Česká Wikipedie slaví narozeniny, je 28. nejobsáhlejší na světě. Co dalšího o ní (ne)víš? 3. května 2024 v 16:55

Jeff Beck patří k nejúspěšnějším kytaristům na světě. Za svou kariéru získal dohromady osm ocenění Grammy, podle časopisu Rolling Stone je jedním ze stovky nejlepších kytaristů na světě a do Rock and Roll Hall of Fame vstoupil hned dvakrát. Nejprve jako člen kapely Yardbirds, později i jako Jeff Beck coby sólový umělec.

Mohlo by tě zajímat:
Vybrali jsme 10 nejlepších filmů Johnnyho Deppa. Některé vás zahřejí u srdce, jiné vám ho zlomí a u některých se zase královsky pobavíte
– Jaderná válka, která zničila USA i SSSR. Toto je top 10 katastrofických filmů
10 nejlepších filmů podle skutečných událostí
Domů
Sdílet
Diskuse