Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Tereza Patočková
17. srpna 2022 19:25
Čas čtení 0:17

Galerie: Prohlédni si Evropu z výšky na záběrech od National Geographic

Kategorie:
News
Uložit Uložené

Nový šestidílný dokument představí například kulturní a zeměpisné dominanty Dánska, Srbska, Belgie, Bulharska či Rumunska. Všechny záběry jsou pořízeny prostřednictvím nejmodernějších dronů.

National Geographic představuje čtvrtou řadu dokumentárního cyklu Evropa z výšky, která bude mít premiéru 18. září 2022. Nový šestidílný dokument představí například kulturní a zeměpisné dominanty Dánska, Srbska, Belgie, Bulharska či Rumunska. Všechny záběry jsou pořízeny prostřednictvím nejmodernějších dronů. 

Díky unikátním leteckým snímkům National Geographic představí, jak tradice, technika a přírodní krásy utvářely náš kontinent. Každá z epizod se soustředí na jednu evropskou zemi a znázorňuje jak přírodní výtvory, tak lidské příběhy a techniku. 

dron záběry příroda dron záběry příroda dron záběry příroda dron záběry příroda
Zobrazit galerii
(27)
Domů
Sdílet
Diskuse