Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Ondřej Jarůšek
6. listopadu 2022 7:31
Čas čtení 1:06

Gábor Boráros je zpět, na turnaji Fabriq MMA uškrtil soupeře. Ryšavý dostal tvrdý loket a má zlomenou čelist

Kategorie:
Sport
Uložit Uložené
Gábor Boráros je zpět, na turnaji Fabriq MMA uškrtil soupeře. Ryšavý dostal tvrdý loket a má zlomenou čelist
Zdroj: OKTAGON MMA

Dva šampioni OKTAGON Výzvy nastoupili do boje na prvním turnaji Fabriq MMA. Zatímco ale Gábor Boráros slavil důležité vítězství, Karol Ryšavý utrpěl bolestivou porážku.

Nová bojová organizace Fabriq MMA, za níž jako promotér stojí slovenský velikán Attila Végh, úspěšně uspořádala svůj první turnaj v Trnavě. Jedním z vrcholů večera byl očekávaný návrat Gábora Borárose, šampiona první série OKTAGON Výzva, který se vracel po třech porážkách v řadě. Jeho soupeřem se stal Řek Robert Oganesyan. Boráros však v důležitém zápase nezaváhal a potvrdil pozici favorita.

Zápas příliš dlouhého trvání neměl a slovenský bojovník svého soupeře uškrtil (rear-naked choke) hned v prvním kole. Po více než dvou letech se tak oblíbenec fanoušků vrátil zpět do vítězného sedla. Video se submisí, kterou Boráros donutil Oganesyana zápas odklepat, si můžeš prohlédnout níže.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený FABRIQ MMA (@fabriq_mma)

Do hlavní zápasu celého večera se postavil další šampion OKTAGON Výzvy –⁠ Karol Ryšavý, který vyhrál opasek ve třetí řadě této televizní show. Ryšavý se měl původně utkat s Kirillem Medvedovským z Izraele, jen pár dní před zápasem se však slovenskému bojovníkovi soupeř změnil. Do boje na poslední chvíli naskočil český borec Vlado Lengál, který se v minulosti představil i pod hlavičkou organizace Oktagon MMA.

5. května 2024 8:00 Čas čtení 4:27 Šokující zvrat i pekelné války! Toto byl turnaj Oktagon 57 plný hvězd a velkolepých bitev Šokující zvrat i pekelné války! Toto byl turnaj Oktagon 57 plný hvězd a velkolepých bitev

Do zápasu jako velký favorit nastupoval Karol Ryšavý, nicméně Lengál šokoval fanoušky v Trnavě a ze zápasu odešel jako vítěz. Cestu k vítězství si otevřel brutálním loktem z otočky a po výhře nad trojkou lehké váhy Oktagonu si řekl o zápas o titul. „Chci titul a půjdu si pro něj!“ prohlásil. Šampionem lehké váhy Oktagonu je aktuálně Losene Keita, který v titulovém zápase zdolal legendu Ivana Buchingera.

Ryšavý později na svém Instagramu potvrdil, že má po úderu loktem zlomenou čelist. „Soupeř to velmi dobře trefil, ale jsem živý a zdravý,“ informoval fanoušky bojovník.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený FABRIQ MMA (@fabriq_mma)

Domů
Sdílet
Diskuse