Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Kuni Nguyenová
6. prosince 2022 7:54
Čas čtení 0:44

Zemřela Kirstie Alley, herečka z filmů Kdopak to mluví z dětství generace mileniálů

Kategorie:
Zahraničí
Uložit Uložené
Zemřela Kirstie Alley, herečka z filmů Kdopak to mluví z dětství generace mileniálů
Zdroj: Getty Images

Její rodina potvrdila, že Kirstie Alley zemřela krátce poté, co jí byla diagnostikována rakovina.

V 71 letech zemřela americká herečka Kirstie Alley, hvězda filmové trilogie Kdopak to mluví. O jejím úmrtí v úterý informovaly na Twitteru hereččiny děti. Na příspěvek upozornil server BBC a deník The Guardian.

„S lítostí vám oznamujeme, že naše neuvěřitelná, divoká a milující matka zemřela,“ napsaly její děti na sociálních sítích. Podle rodinného prohlášení zemřela na rakovinu, která byla údajně objevena teprve nedávno. „Byla obklopena svou nejbližší rodinou a bojovala s velkou silou, takže nám zanechávala jistotu své nekonečné radosti ze života a jakýchkoliv dobrodružství, která nás čekají,“ doplnily.

Alley prorazila v Hollywoodu v roce 1987 zejména rolí v sitcomu Na zdraví, díky které získala cenu Emmy i Zlatý glóbus. Zahrála si také v seriálu Star Trek a v minisérii Sever a Jih. Proslavila se také ve filmu Kdopak to mluví, který se později dočkal dvou pokračování.


Herec John Travolta, který s ní hrál ve filmech Kdopak to mluví, na její počest vytvořil instagramový příspěvek. „S Kirstie jsem měl jeden z nejmimořádnějších vztahů, jaké jsem kdy měl. Miluji tě, Kirstie,“ napsal k fotkám. „Vím, že se ještě uvidíme.“

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený John Travolta (@johntravolta)

Domů
Sdílet
Diskuse