Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Ilona Hobzová Kuni Nguyenová
27. ledna 2023 11:11
Čas čtení 1:06

Policisté odvolali pátrání po těhotné ženě z České Lípy, nalezli ji mrtvou (Aktualizováno)

Kategorie:
Česko
Uložit Uložené
Policisté odvolali pátrání po těhotné ženě z České Lípy, nalezli ji mrtvou (Aktualizováno)
Zdroj: Policie ČR

Žena byla dva dny nezvěstná, doma na ni čekal manžel a malé dítě.

Českolipští policisté v pátek pátrali po ženě z České Lípy, která byla v devátém měsíci těhotenství. Mladá žena mongolské národnosti byla nezvěstná od středy. Do té doby se zdržovala ve společné domácnosti s manželem a jejich 16měsíčním dítětem. 

Aktualizováno v 15:50
Policisté odvolali pátrání po ženě. V pátek ji krátce před 15:00 našel mrtvou v přírodním terénu u České Lípy psovod se služebním psem. Na webu policie o tom informovala regionální mluvčí Ivana Baláková.

Podle mluvčí zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se na její smrti podílela druhá osoba. „Nicméně ke zjištění bezprostřední příčiny smrti jsme nařídili soudní pitvu těla zemřelé ženy a všechny okolnosti této nešťastné události důkladně dokumentujeme,“ uvedla Baláková.

Manžel důvod jejího zmizení nechápe

Žena ze společné domácnosti podle svého manžela odešla 25. ledna v 18 hodin na procházku, ze které se už nevrátila, a od té doby se nikomu ze svých blízkých neozvala. Nemá u sebe peníze, doklady ani mobilní telefon. „Manžel nám její zmizení ohlásil dne 26. ledna v 18 hodin s tím, že se ji nejprve snažil hledat na vlastní pěst. Důvod jejího zmizení nechápe, před odchodem pohřešované podle něj k žádné hádce mezi manžely nedošlo,“uvedli policisté.

3. května 2024 16:55 Čas čtení 1:36 Česká Wikipedie slaví narozeniny, je 28. nejobsáhlejší na světě. Co dalšího o ní (ne)víš? Česká Wikipedie slaví narozeniny, je 28. nejobsáhlejší na světě. Co dalšího o ní (ne)víš?

Pohřešovaná žena prý ráda navštěvovala přírodní areál v Dubici (bývalé koupaliště) v České Lípě, který ještě v den oznámení jejího zmizení propátrávaly policejní hlídky s psovodem a služebním psem a vodní plochu současně zkontrolovali potápěči. „Ženu ve vysokém stupni těhotenství se nám bohužel zatím vypátrat nepodařilo, proto se obracíme s žádostí o spolupráci na veřejnost,“ doplnila policie. 

Domů
Sdílet
Diskuse