Středa 17. 1. 2018 svátek má Drahoslav

hledej na refresheru

Slovenský ilustrátor Marek Mráz a jeho pohled na dnešní popkulturu formou výstavy Detox 2

Umění bývá většinou odrazem doby a ilustrace Marka Mráze ze série Detox 2 tak opět připomínají vícero známých tváří hip-hopu.

5. leden 2016, 13:52
5. leden 2016, 13:52

Naše oblíbená urban kultura už dávno není jen záležitost ulice nebo undergroundu a výstavou Detox 2 se tak ilustrátor Marek Mráz snaží zachytit zejména aktuální vývoj, resp. transformaci popkultury očima dnešní generace. O jeho tvorbě ses už o nás mohl dočíst vícekrát, a tak určitě pro nikoho není překvapením, že Marek s oblibou kombinuje různé motivy okolo hip-hopové scény s tvářemi známých interpretů, módních návrhářů nebo umělců. Ve spolupráci s Queensem se mu tak podařilo dostat jeho díla i mezi širší veřejnost, jelikož už zítra v prodejně U půjčovny 6 začíná zmiňovaná výstava Detox 2, kterou bude během jejího otevření hudebně provázet DJ NobodyListen. Výstava potrvá měsíc a samotná díla si budeš dokonce moci i zakoupit, ale jelikož  dělá z každé ilustrace Marek maximálně 3 výtisky, nemusíš se bát, že dané dílo uvidíš na každém rohu.

 

Slovenský ilustrátor Marek Mráz a jeho pohled na dnešní popkulturu formou výstavy Detox 2Slovenský ilustrátor Marek Mráz a jeho pohled na dnešní popkulturu formou výstavy Detox 2Slovenský ilustrátor Marek Mráz a jeho pohled na dnešní popkulturu formou výstavy Detox 2Slovenský ilustrátor Marek Mráz a jeho pohled na dnešní popkulturu formou výstavy Detox 2Slovenský ilustrátor Marek Mráz a jeho pohled na dnešní popkulturu formou výstavy Detox 2Slovenský ilustrátor Marek Mráz a jeho pohled na dnešní popkulturu formou výstavy Detox 2Slovenský ilustrátor Marek Mráz a jeho pohled na dnešní popkulturu formou výstavy Detox 2Slovenský ilustrátor Marek Mráz a jeho pohled na dnešní popkulturu formou výstavy Detox 2Slovenský ilustrátor Marek Mráz a jeho pohled na dnešní popkulturu formou výstavy Detox 2Slovenský ilustrátor Marek Mráz a jeho pohled na dnešní popkulturu formou výstavy Detox 2

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Zobrazit 11 komentářů
Diskuse
nebo odeslat jako anonym
11 komentářů
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Barack Onana5. leden 2016, 17:55

Skicar uroven pro

8 Odpovědět · Nahlásit
avatar
rrr5. leden 2016, 19:27

Páči sa mi ako vystihol dnešnú komerčnú dobu kde ste všetci ako chodiaca reklama :) hateri, veď ani neviete čo doteraz chalan stvoril. Takže sa ozývajte až keď sami niečo stvoríte ;) (supervtipný komentár sa neráta)

1 Odpovědět · Nahlásit
Andrej Cverha5. leden 2016, 21:11

Napis si moje meno do Googlu a pozri si

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
rrr5. leden 2016, 22:41

Andrej mrzí ma, že sa to dotklo práve teba, to som nemal v úmysle. Ja som mal na mysli skôr skicárového Obamu a retardovaný vulgarizmus :)

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Peťa18. leden 2016, 13:04

Hlavne, ze sa s tymto clovekom absolutne neda komunikovat.. Na serioznu spravu o cene o dostupnosti odpoveda az o tyzden po precitani a odpovie jednoslovne a uplne mimo mojich otazok.. . Darmo si umelec chlapce, ked veci oredavas tak sa k tomu stavaj prosim ta seriozne.. Refresher mu len leje slavu, ktora mu uz ocividne prerasta cez hlavu

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
JFK6. leden 2016, 20:40

Pride mi to cele nejako narychlo spatlane... ta uroven prace s vektormy je naozaj mizerna... alebo mozno len zle chapem zamer... v kazdom pripade to tomu strase ubera na kvalite.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
jen já9. červen 2017, 14:34

jde o kvalitu nebo smysl?

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Andrej Cverha5. leden 2016, 18:28

Flat_Longshadow_RandomTrademark... Umelec ma ist s dobou a nie popredu...a uz vobec nie mimo... to vedel uz aj socialisticky realizmus

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Kokotinka.5. leden 2016, 17:15

Easy to spraví aj retard s pravítkom.

-5 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Fetak Dusan6. leden 2016, 9:43

Maybe you could. But you didn´t. Tak zavri pitchu.

3 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Yolauz5. leden 2016, 18:03

tak ide skôr o tú ideu.

-2 Odpovědět · Nahlásit
Odebírej REFRESHER videa