Čtvrtek 22. 2. 2018 svátek má Petr

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Lukáš Wagneter

Exkluzivní premiéra snímku Skate of Mind 3 tě vezme na cestu kolem světa s jedním z nejlepších českých skateboardistů

Vydejte se na cestu kolem světa s Maxem Habancem. Skate of Mind 3 je už za dveřmi.

12. únor 2018, 15:35
12. únor 2018, 15:35

Vydejte se na cestu kolem světa s Maxem Habancem. Skate of Mind 3 je už za dveřmi.

Jeden z nejúspěšnějších českých skateboardistů Maxim Habanec už před časem ukázal, že se v něm ukrývá i velká vášeň pro dobrodružství a cestování. Tentokrát si v rámci svého projektu Skate of Mind střihl rovnou cestu kolem světa. Na to, jak tahle bláznivá pouť dopadla, se můžete podívat už v sobotu 17. února v rámci exkluzivní premiéry snímku Skate of Mind 3 v pražské Pragovce. Film bude posléze k vidění v kinech i v dalších pěti městech napříč Českou republikou a Slovenskem.

 

Cestovatelský seriál Skate of Mind vznikl už před dvěma lety. Maxim se tehdy rozhodl, že spojí skateboarding s cestováním a prostřednictvím videí přiblíží svým fanouškům exotické destinace, do kterých zavítá. Českému skateboardistovi se tak povedlo vytvořit zcela nový koncept videoprůvodce.

 

Zobrazit galerii 9 galeria

 

Po velkém úspěchu prvních dvou pokračování cestovně-sportovního konceptu Skate of Mind se nyní Max pustil do něčeho ještě většího. Jelikož nepřestává lovit nové výzvy a ani ta nejlepší místa k ježdění, vydal se tentokrát objet rovnou celý svět. Během dvouměsíční cesty stihl se svou crew procestovat nejzajímavější kouty planety a jezdit na místech, kde ještě nikdo nejezdil. Všechna dobrodružství samozřejmě zachytili na videokameru.

 

Unikátní dokumentární film Skate of Mind 3 tak představí všechna zákoutí naší planety v kombinaci s nejlepšími sportovními výkony. Celá cesta bude mít devět zastávek, mezi nimiž se objeví například Tokio, Hong Kong, Bali, New York, Londýn nebo poušť Lima v UAE. „Skateboarding pro mě není jen sport, ale způsob pohlížení na svět. Uvědomil jsem si, že právě díky téhle mojí zálibě z dětství se mi teď povedlo projet celou planetu. Moje zážitky bych prostřednictvím filmu rád předal i divákům,“ říká Maxim Habanec.

 

 

Exkluzivní premiéra snímku se uskuteční v sobotu 17. února v pražské Pragovce. Poté bude promítán rovněž v Bratislavě, Brně, Pardubicích, Plzni a Košicích, přičemž na každé zastávce se ukáže celá crew ve složení Maxim Habanec, Martin Pek, David Luu, Daniel Rahman, Martin Štembera a Lukáš Wagneter. Součástí akce bude vždy také výstava fotografií z cesty od Lukáše Wagnetera. Po promítání bude následovat ještě nadupaná after party pod taktovkou DJs a krásek z týmu Jäger Beets. Tak co, vidíme se?

 

Seznam zastávek:

 

17. 2. – Praha, Pragovka (nezapomeňte navštívit facebookovou událost)

24. 2. – Bratislava, Hangair

3. 3. – Pardubice, Cinestar

7. 3. – Brno, Kino Scala

8. 3. – Plzeň, Papírna

10. 3. – Košice, Kino Úsměv 

Zdroj: Tisková zprávaFoto: Lukáš Wagneter Tagy: premiera, maxim habanec, Skate of Mind 3
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU Odebírej REFRESHER videa
Nejčtenější