Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Sobota 24. 10. 2020 svátek má Nina

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Refresher - Rozhovory
4
Antonín Havlík
26. srpen 2018, 16:33
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Martin Fenin je nadšený, že po něm lidi řvou ‚swag‘. Tohle je dekadentní svět DVOJLITRBOYZZ plný tvrdého rapu a špinavých bankovek

„Rap pro chytrý i blbý.“ Kdo jsou DVOJLITRBOYZZ, proč se nikdy neřídili trendy a jak Bulhara napadl track Swag Martin Fenin?

Antonín Havlík
26. srpen 2018, 16:33
Martin Fenin je nadšený, že po něm lidi řvou ‚swag‘. Tohle je dekadentní svět DVOJLITRBOYZZ plný tvrdého rapu a špinavých bankovek
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
4
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

DVOJLITRBOYZZ jsou sudetsko-pražský clique, který rozhodně stojí za pozornost. Prošli velkým progresem a zároveň zůstávají nohama někde na pomezí reality a bláznivého světa plného špinavých bankovek, ztroskotaných celebrit a kontroverzního humoru.

 

Za vzrůstající popularitu může hlavně jedinečný pohled na hudební tvorbu, který odmítá současné hudební vzorce a zároveň popírá, jak by měl vypadat rap jako takový. Zkrátka vlastní cesta vyšlapaná v temných hlubinách SoundCloudu a hlučných klubů.

 

Setkali jsme se s nimi na pražském Stalinu, kde měli v nedávné době svoje největší vystoupení, kde nechyběly světlice, divoké pogo a samozřejmě nezaměnitelný rap.

 

Martin Fenin je nadšený, že po něm lidi řvou ‚swag‘. Tohle je dekadentní svět DVOJLITRBOYZZ plný tvrdého rapu a špinavých bankovek

 

Na začátek se klasicky nějak představte...

Bulhar: Já jsem Bulhar a dělám v 2L rap.

Icy L: Čauko, já jsem Patrik a dělám píčoviny.

Dorian: Já jsem Dorian a taky dělám rap, ale není tady Klebold, kterej je sound engineer, beatmaker, DJ a dělá všechnu práci za nás. Je nejmíň vidět a dělá nejvíc práce.

Icy L: Ještě s náma není Illja a Gunja, to jsou Sudety Soldierz. Ty se věnujou rapu a nějakým dalším „vedlejším aktivitám“.

Dorian: Je tu ale Herbo, což je náš afterparty DJ, kterej hraje EDMka.

Icy L: Já si myslím, že každej clique by měl mít afterparty DJe, kterej hraje EDMka, když seš vysypanej a potřebuješ spát. 

 

Chápu. Vás spojil až rap, nebo jste se znali předtím?

Bulhar: 2L byli vždycky family, parta kámošů, než že by se hnedka rapovalo. To vykrystalizovalo až časem.

Icy L: Většina crews v Česku vzniká na internetu, my jsme vznikli v hospodě.

 

Takže jste se někde poznali a začali spolu fellit?

Bulhar: Má to dvě části. Nejdřív jsem byl já a Partik, kterej přijel z Chebu do Prahy...

Icy L: ...přijel jsem z Chebu do Prahy a seznámil se v hoodu s Bulharem. V rapu jsem už dlouho, 40 jahre alt gang, bitch, kouty jak kamioňák a jsem na to hrdý.

Dorian: My s Kleboldem jsme dřív studovali společnou píčovinu a v tu dobu, kdy jsme dělali první věci, tak jsem narazil na Boylerovo (dřívější přezdívka Icy L, pozn. red.) první EPčko a hodně mě to zaujalo. Byl to jedinej člověk, kterýmu jsem někdy napsal na internetu a nakonec jsme skončili s flaškou Morgana. Měli jsme na tu dobu docela dobrý studio, takže jsme se potom spojili.

Icy L: Já do tý doby nahrával na USB mikrofon s ponožkou místo pop-filtru.

Dorian: Sedli jsme si spolu a začlo to fungovat.

 

Čím se žívíte?

Icy L: Já jsem kancelářská krysa, bruder. V IT pracuju, vystudoval jsem to, tak se toho držím. Ale jsem línej, takže to dělám tak, aby to byla líná práce. Ale peníze jsou roztomilé.

Bulhar: Já dělám ve startupu, kterej se zabývá správou sociálních sítí, mám tam na starost jednu z těch součástí, kterou to umí.

Dorian: Já jsem pasák a taky prodávám obrazy bohatejm lidem. Mám z toho ranec love, ale trochu mě to zdržuje od rapu.

Icy L: Všichni máme práci, to není úplně obvyklý, aby všichni rapeři měli práci.

Bulhar: Jo jo, Illja dělá v hotelu recepáka, Klebold má bitcoiny a Gunja brigádu.

Icy L: Práce nás drží dál od rakve, protože kdybychom se měli na full-time živit rapem, tak už tady nejsme. Za měsíc by byl konec.

 

Dokážete srovnat v jakém stavu byl rap, když jste začínali, a teď? Jsou nějaké rozdíly?

Bulhar: Změnilo se to. V začátcích jsme tracky vydávali na SoundCloudu, kterej v té době jel hodně, teď se to přesunulo na YouTube.

Dorian: Co se týká český scény, tak hlavní rozdíl je v tom, že jakmile začneš dělat svojí věc, tak přestaneš sledovat scénu. Žereš to míň, dokážeš se míň ztotožnit, i když je vlastně podobný. Furt je to stejně v píči – je tu pár lidí, který to uměj dělat, a spousty lidí, co neumí.

Bulhar: Dobrý je, že je toho hodně a každej si v tom může najít co hledá – ať už má vkus nebo nevkus. Rap je teď momentálně největší trend, ale my jsme z naší cesty nikdy neuhnuli. 

Dorian: Jedinej rozdíl je v tom, že teď máme bookingy a lidi jsou schopní nám platit za shows.

 


„Když maj 2L show,
píčo tak je v klubu láva,
flexim to jak gádžo,
drahé hadry, k tomu škvára...“

CA$HANOVA BULHAR – Když maj 2L show 


 

A co se stalo, že teď máte shows?

Icy L: Začali jsme hodně pracovat.

Dorian: Všechno to chce čas. Nikomu jsme se necpali do prdele. V Česku se to dělá tak, že rapeři posílají svoje nahrávky ve spekulativní kvalitě přímo redakcím webovejch magazínů. My jsme to odmítli. Od začátku jsme se nechtěli nikam srát, přijde mi to trapný.

Bulhar: Já osobně jsem do rapu nešel s ambicí, že bych se za tři roky viděl tady nebo támhle. Dělal jsem to, protože mě to prostě bavilo a přišlo mi to jako cool věc, jak zabít čas.

Icy L: Jedna z mála věcí, kterou umim, víš co.

 

Martin Fenin je nadšený, že po něm lidi řvou ‚swag‘. Tohle je dekadentní svět DVOJLITRBOYZZ plný tvrdého rapu a špinavých bankovek

 

Takže to děláte jinak než ostatní?

Bulhar: Děláme tracky, který tady nikdo nedělá a děláme si to po svým.

Dorian: Spousty mladých kluků dělá rap, aby si měli s kým zašukat, ale oškliví budou furt. Hledají cestu, jak být někdo, přitom mají kapesný od mámy a jednou za tejden se jdou vožrat někam na vyhlídku. Takovejch si nemám potřebu vážit.

Bulhar: Hlavně pět let zpátky, kdy jsme začínali, se tím nikdo pořádně neživil, ani nebylo jak. Teďka ty lidi začínaj a už maj v hlavě byznys plán, kde se viděj za rok, a když to nevyjde, tak jsou z toho pak hrozně smutný. My si žádný cíle nedávali a to, co přišlo, je nadstavba, za kterou jsme rádi. Ale nesmíš tomu moc věřit.

 

Pro koho děláte hudbu?

Icy L: Pro sebe, bruder. Jenom pro sebe.

Dorian: Přesně tak.

Icy L: A teď už pro peníze.

Bulhar: Nikdy jsem rap nedělal pro žádnou cílovku. Naše tracky a texty jsou reflexe toho, jak fungujem. Lidi se v tom našli, protože je to takový lidový – jakkoli to zní strašně.

Dorian: Je tam hromada interních vtipů, který lidi mimo nedokážou ocenit, nejsou v tom. Člověk spoustu textů napíše, když je někde ožralej na bytě a dělá to z prdele, protože ho baví ten vibe a píčoviny okolo.

 

A to jediné stačí?

Bulhar: My se nestylizujeme za někoho jinýho. Chodíme do práce, tak to dáme do tracku, není se za co stydět. Žrali jsme prášky, tak jsme o tom rapovali, chlastali jsme jako čůráci, tak jsme o tom rapovali. Je blbý dělat rap pro někoho. Myslím, že by se to mělo líbit v prvé řadě tobě samýmu.

Icy L: Dneska to všichni primárně dělaj pro lajky, píčoviny.

Bulhar: Ale lajky přijdou, když neuhneš z cesty a děláš to dobře.

 

Jsme na Stalinu a tady jste nedávno hráli. Jaké to bylo?

Icy L: Nepamatuju si to. Ale viděl jsem videa.

Bulhar: Šlo o show, která tady nikdy nebyla a asi už ani nebude.

Dorian: Naše určitě ne.

Bulhar: Bylo dost lidí a bylo to takový...

Dorian: ...až na hraně.

Bulhar: Úplně se to zvrhlo. My jsme tam rapovali a zároveň pogovali mezi lidma.

Dorian: Víš co, když ti tam začne lítat nějaký 14letý děcko s obličejem úplně od krve a navíc je úplně šťastný, tak si říkáš, že je něco špatně.

Bulhar:  Vyšel mi videoklip o tom, jak přesně to tam vypadalo.

Dorian: Show na Stalinu nás utvrdila v tom, že musíme naučit fanoušky to, jak nás maj chápat. Byly tam určitý momenty, na který jsme nebyli hrdý. Naučilo nás to obezřetnosti.

 

  

Co se stalo?

Dorian: Na Hunger Games jsme měli spoustu tracků, který hraničej s provokativní píčovinou.

Bulhar: Takový ty starý Supercrooo vibes.

Dorian: Hodně kontroverzní tracky, který hraničej s věcma, který bys v nějaký společnosti nechtěl říct nahlas. Většinou to říkáš jenom jako joke před partou kámošů, což někteří lidi holt nepochopili. 

 


„Z Teplic až na vrchol,

držim kurvu za drdol,

teď hraju za Varnsdorf,

žádný Bentley, ale Golf...“

CA$HANOVA BULHAR – Swag Martin Fenin 


 

O co přesně jde?

Dorian: Máme tam kontroverzi s tím, že kluci jsou ze Sudet a že si rádi děláme srandu z hodně nonkonformních věcí, jako je třeba i neonacismus. Čím víc je to věc, která by měla urážet ostatní lidi, tak tím je to pro nás větší legrace...

Bulhar: To je moment, kdy se to láme, protože my si to furt děláme podle sebe, ale ten hype je už tak velkej, že se zvyšuje šance, že když se to k těm lidem dostane, tak to pochopěj blbě.

Dorian: A pak z toho máš nepříjemnosti. 

Bulhar: Ty těm fans věříš, že nejsou dementi, protože nás poslouchaj. Neděláme hudbu pro dementy.

Icy L: Jsme rádi kontroverzní, bruder. Ale máš určitý hranice, který nepřekročíš. Nechci, aby lidi na mojí show hajlovali.

 

 

Bulhar: Je to bizár, no. Distancujeme se od toho, aby se něco takovýho dělo na naší show. Ale až na tuhle nepříjemnost byla ta show legendární, neskutečná energie.

Dorian: Každý, kdo nás zná, tak ví, že k tomu máme hodně daleko. Dokud si z některých věcí neumíš udělat prdel, tak nemůžeš být šťastný. Řeknu ti k tomu paralelu: Můj brácha spáchal před rokem sebevraždu a druhej den, co jsme ho tam našli, jsem si z toho dělal prdel. Musíš věci vnímat z perspektivy. Když se člověk podívá, jak je zbytek scény měkkej, tak jim to musíš nasrat do ksichtu.

Icy L: SH.

 

Jsou nějaké hranice toho humoru?

Dorian: Kdyby ty hranice nebyly, tak ti to tady nevysvětluju.

Bulhar: Řekli bysme, že show byla skvělá a se vším se ztotožňujem, ale tak to není. Je to prdel, ale rozhodně ne podstata, být úplně na sílu kontroverzní...

Dorian: Je to jenom součástí nás, takovou srandu si děláme a rádi bychom to předali dál. Snažíme se bejt real.

Bulhar: Hlavně je potřeba říct, že jsme všichni docela slušně vzdělaný, nejsme idioti z učňáku. Je to rap pro chytrý a zároveň pro blbý. Každej si v tom najde něco.

 

Lenssene, ty jsi vydal album Icy L je nemocný. Co bys k němu mohl říct?

Icy L: Album Icy L je nemocný přesně opisuje svůj název. Je to vo mně, nejsem normální člověk a jsem za to rád. 

 

Jsi nemocnej?

Icy L: Přesně tak. Dělám si prdel z věcí, který lidi nepochopí, ale stejně zvládám fungovat i normálně. Album má 19 tracků a připravoval jsem to dlouho, je to teď asi můj největší strop, co jsem mohl udělat. Potřebuju, aby to lidi kupovali.

Dorian: I když jsme připravovali Hunger Games, tak jsme to dělali hrozně dlouho. Z názvu alba se stala realita.

Icy L: Hunger Games nejsou album, Hunger Games jsou život.

 


„Včera jsme vyrazili se zmrdama na oběd –
z oběda se stala i večeře a snídaně.
A legendární věci, co se vypráví po Praze –
vysypaný ICY L je nejhezčí kluk na světě.“

ICY L – Co jim je?


 

Martin Fenin je nadšený, že po něm lidi řvou ‚swag‘. Tohle je dekadentní svět DVOJLITRBOYZZ plný tvrdého rapu a špinavých bankovek

 

Z vašeho tracku Nejdu do Šapa jsem poznal, že nemáte rádi Chapeau a nemáte rádi sjeté děti v klubech. Myslíte si, že drogy můžou kazit rapovou kulturu?

Bulhar: Já si myslím, že na to nemá vliv rap. Jednoduchý je to spojit, ale drogy byly, jsou a budou. Lidi nefetujou, kvůli tomu, že to slyší v tracku.

Dorian: Když přijdeš na koncert, tak vidíš plno lidí, který jsou vyfetovaný...

Bulhar: ...ale zároveň plno normálních.

Dorian: V pubertě jsem dělal ledacos, ale mě sere, když lidi nemají respekt k tomu, co dělaj. Pervitin není okej a málokdo, kdo s tím začne v patnácti, se s tím vyrovná. Lidi by si měli uvědomovat, jaký následky to má.

 

Co vlastně vy a drogy?

Bulhar: Musíš z toho mít respekt. Já už jsem si tři roky nic nedal, protože mi to nafackovalo jak svině a řek jsem si, že to není pro mě. A to je asi to – lidi to nafackuje, ale stejně si z toho nic nevemou, jsou hladoví.

Dorian: Musíš mít soudnost. Vědět, kde je ten strop.

Bulhar: Každopádně rapovou kulturu to nekurví, protože drogy tu budou, i kdyby byl v popředí rock, punk nebo cokoli. Zároveň se to dá dělat bez nich. 

Dorian: Vzpomínám si jeden rozhovor s Jamesem Colem, kde říká, že rapovému životu můžeš propadnout, protože tomu až moc věříš. Spousta mladejch kluků je oslněna trap lifem, dávaj si dvakrát týdně párno, obíraj své kamarády a sbíraj špačky na Václaváku. To neni trap life, představujou si to bláhově.

Icy L : Drrrty džus je superpotravina.

 

Jak by to teda měli vidět?

Bulhar: Prostě dělej rap, ale zůstaň člověkem.

Dorian: Lidi by si měli uvědomit, že jestli chtěj fetovat, tak by si na to měli umět vydělat, měli by si umět vyprat a neměli by bejt závislý na ostatních idiotech.

Bulhar: Maj to hrozně zidealizovaný. Nedávno jsem dal na Instagram storku, že jdu do práce a lidi mi píšou: „Ty vole, ty chodíš do práce?“

Dorian: Na to, abychom nechodili do práce, kupují málo CDs. Ale když to začneš dělat jen pro prachy, tak je taky něco špatně.

 

Bulhare, Pil C ti nedávno dal shout out na svém Twitteru. Znamená to předzvěst nějaké spolupráce?

Bulhar: Hele, to je asi na něm. Nejsem ten typ, co by se z toho nějak vodvařil. Občas si píšem o fotbale a je možný, že něco bude, nebránil bych se tomu. Jsem rád, že si nás tyhle „velký“ lidi začli všímat.

  

Posloucháte někoho z československé scény?

Bulhar: Mám povědomí o tom, co vychází, ale na denní bázi je neposlouchám.

Icy L: Já cením Opak Dissu, bruder.

Bulhar: Jo, může to bejt Opak Dissu, může to bejt Toxxx. Nemám rád ty, co ohýbaj chrbát vůči trendu.

 

Martin Fenin je nadšený, že po něm lidi řvou ‚swag‘. Tohle je dekadentní svět DVOJLITRBOYZZ plný tvrdého rapu a špinavých bankovek

 

Má tu někdo odsud šanci stát se českým Gucci Manem nebo Lil Pumpem?

Bulhar: Nedá se to srovnat. Můžou se jim přiblížit v hadrech, to k tomu patří. Česká scéna je ale úplně jiná. V Americe uděláš banger a máš deal. Tady uděláš banger a máš deal leda za tatranky. Ten don't give a fuck, počítat prachy a házet je do lidí, tady nemůže jet asi nikdo.

Dorian: Děti, který si myslí, že budou český Gucci Maneové, žijou v iluzi. Měli by radši chodit do tý školy, na kterou serou, aby mohli něco dělat, až zjistěj, že rapujou úplně na píču. Zároveň je potřeba se zamyslet nad tím, co budou dělat pak, až jim kariéra vyhasne.

 

A myslíš, že vyhasne? Myslíš, že rap nebude jednou i v Česku na úrovni třeba pop-rocku v dnešní době?

Dorian: Myslím, že lidi, až jim bude 50+, to budou poslouchat jenom z nostalgie – jako dnes PSH.

Bulhar: Ale je otázka, jestli to budou mít v tomto věku zapotřebí, lízt někam na stage. Doba je hrozně zrychlená, a když vyleze Mick Jagger v sedmdesáti, tak se to bere, protože rock je vděčnej, ale rap je jen pro určitou skupinu a nemyslím si, že se z toho jednou stane věc, která by byla úplně pro všechny.

 

Rap není mainstream?

Bulhar: Vlastně je, ale ne ve vnímání celé společnosti.

Icy L: Já jsem dnes v hospodě viděl na Óčku Paulieho Garanda.

Bulhar: Tady je mainstream být na Óčku, no.

Dorian: Si vem, kolik dostane rocková kapela v naší věkový skupině a kolik dostaneme my. Rocková kapela je ráda, že dostane na cesťák.

Bulhar: Přitom do toho musíš dávat hodně umu, musíš umět hrát, zpívat, nosit aparaturu a píčoviny a pak dostaneš jen za cestu. Ve finále má rap víc otevřený vrátka.

 

Jsou peníze v českém rapu?

Dorian: Existují dobrý kapely, který hrajou rockovější věci a hrajou patnáct let a nevydělaj si za celou kariéru tolik, kolik my za velmi krátkou dobu. V rapu peníze jsou, základna je živější než kdekoli jinde, ale nedokážu si představit, že budu raper do konce života. Že by mi to vydělalo na vilu a píčoviny. Radši si to zařídím někde jinde. 

Bulhar: Musíš bejt nohama na zemi.

Dorian: Na český scéně jsou zvláštní lidi, a proto se musíš držet svejch. Umělý vztahy jsou na hovno. 

 


„Čauko, já jsem Patrik, neberu drogy,

taky rád lžu, protože mě to baví,

až zemřu, budu mít půl milionu v rakvi,

chci být připravený, v pekle budou kurvy...“

ICY L – Půl milionu v rakvi


 

David Štilip zcenil ve známém videorozhovoru track Airport směr Sofie. Slyšel jsem kdysi, že chystáte nějakou spolupráci.

Bulhar: Tak to jsou těžký hoaxy. Cením, že mě tam srovnal na úroveň Smacka a Yzomandiase, ale na feat to nebude. Zadarmo promo.

Icy L: Všichni jsme věděli, jak to s ním dopadne a ono to tak doopravdy dopadlo.

Bulhar: Bylo vidět, jak to párno má různý stádia – nejdřív vydával bomby jako svině, teď nedokáže vytvořit jednu souvislou větu.

Icy L: Aspoň už je zase tlustej.

Bulhar: Párno tě poznamená, ale je dobrý, že mu zůstal vkus, haha.

Icy L: Srát na párno.

 

Martin Fenin je nadšený, že po něm lidi řvou ‚swag‘. Tohle je dekadentní svět DVOJLITRBOYZZ plný tvrdého rapu a špinavých bankovek

 

Chci se zeptat na track Swag Martin Fenin. Jak tě to napadlo?

Bulhar: Mám fakt rád fotbal a víc mě baví ti fotbalisti, kteří promrhali svůj talent, než Messi a tady ty mrdky, který jsou svatý. Kdysi jsem takhle bangoval Pacandu, což byl takovej oldschoolovej Fenin. Track vznikl tak, že jsem se probudil po párty a cejtil jsem se, jak když Fenin vypadl z okna. Pustil jsem si nějakej beat, vzpomněl si, co všechno udělal, a bylo to.

Icy L: Fenin je podobnej jako my. Až na to, že bral tři sta a my třicet, duši má stejnou.

Bulhar: Track vznikl ještě před Tiki-Takou, takže mi Fenin pomohl k promu tím, že udělal ještě větší píčovinu než předtim.

 

 

Dostalo se to k němu?

Bulhar: Lidi mi začali do stories posílat fotky s Feninem, kterej je prej nadšenej z toho, že po něm všichni řvou „swag“. Tak jsem si řekl, že je to asi frajer, když to pochopil a baví ho to. Napsal jsem mu a on mi asi po dvou dnech odpověděl, že je za to rád a že „né každý má svojí písničku“. Z prdele jsem mu napsal, jestli nezajdem na pivo a frajer mi odepsal, že jo, takže se určitě někdy potkáme. Píčo Martin je legenda!

 

Kde vás napadají reference na všechny ty bizarní postavičky?

Icy L: Prostě se normálně koukáš a najednou to tam je.

Bulhar: Nemá to žádný odůvodnění.

Dorian: Je to život. Už na začátku jsme psali takovýhle věci na Standu Grosse a umřel do půl roku, to samé Ransdorf nebo Krytinář.

Bulhar: Fenin doufám, že nikdy neumře.

 

Martin Fenin je nadšený, že po něm lidi řvou ‚swag‘. Tohle je dekadentní svět DVOJLITRBOYZZ plný tvrdého rapu a špinavých bankovek

 

Koho posloucháte ze světové scény?

Icy L: Poslouchám hodně lidí z Ameriky, který tady nikdo nezná. Třeba Hoodrich Pablo Juan nebo Cartel MGM. Přijde mi, že lidi v Čechách poslouchají to, co je trend, ale my nejsme trend, to my fakujem.

Bulhar: Já poslouchám i jiný žánry, třeba r'n'b nebo dancehall. Když posloucháš jenom rap, tak to jde pak hodně poznat. Umrdávám se na Timberlakeovi. Poslouchám i hodně německého a bulharského rapu, kde maj větší views než tady. Je to tam jak v Česku před 15 lety – pět kapel, který si rozeberou pozornost a jsou superstars. Člověk, kterej má hype jako Yzomandias u nás, tam dělá reklamu na rozvozy. Čtyřicetiletý ženský si ho dávaj na vyzvánění. Asi jiná kultura.

 

Prozraďte, co chystáte do budoucna.

Dorian: Za měsíc vydám album.

Bulhar: To už říkáš tři měsíce...

Dorian: Už je to nahraný a chtěli bychom i společné 2L album, jen to bude vznikat hodně dlouho.

Icy L: To bude trhat Billboard Charts.

Dorian: Problém je, že my jsme schopni tu věc nahrát za víkend, ale vydat, to je druhá věc. Mnohokrát se stane, že tam potřebuješ předělat nějakou malou píčovinu a pak se na tom zasekneš a nevydáš to i rok a půl.

Icy L: Moje priorita je vydat album s Illjou. Jsme ve fázi, kdy sháníme beaty, protože mně vadí je krást a teď máme možnosti.

Bulhar: Já do konce roku vydám EP, kde bude asi 5 až 15 věcí, podle toho, jak mě chytne múza. Jmenovat se bude Off Season, to protože můj život je poslední dobou dost off-season.

 

To je všechno, díky za rozhovor.

Bulhar: Shout out Refresher za rozhovor, dobrá práce. Děkujem všem fans, který nás podporujou, buďte stejně fanatický jako doteď, kupujte CDs a merch a choďte na koncerty. Don't sleep on 2L, 2. září vychází singl Czechia s klukama z Babypoolu a máme dost koncertů, sleduj facebook.com/2LBOYZZ, tam se dozvíš všechno podstatný.

Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Ohodnoť článek
112
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.