Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Čtvrtek 12. 12. 2019 svátek má Simona

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
8
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Zajímavosti - Věci
8
Antonín Havlík
2. prosinec 2019, 19:56

Nákupní šílenství v centru Jablonce. Prodávali tam zlevněné telefony, lidé se předbíhali a běhali po obchodu

Lidé v centru Jablonce doslova běželi naproti mobilním telefonům ve slevě.

Antonín Havlík
2. prosinec 2019, 19:56

Co všechno udělá jedna sleva? To zjistili v jednom z nákupních nákupních center v samém srdci Jablonce nad Nisou. Výrobce mobilních telefonů a elektroniky Xiaomi tam totiž otevřel svou pobočku Mi Store a aby si prodejnu lidé skutečně zapamatovali, připravil si na nedělní uvítání velkou slevu na jeden mobilní telefon.

 

Model Redmi Note 7 128 GB, který mj. oplývá 48megapixelovým fotoaparátem, má v současnosti běžnou maloobchodní cenovku 5 199 korun, první prosincový den ho však bylo možné získat za pouhých 999 korun. Mělo to ale háček – tuto obří slevu získalo pouze prvních deset šťastlivců. A to už stálo za pořádný běh nejednomu zájemci.

 

 

O tom svědčí i videozáznam, který se v prostorách obchodního centra podařilo natočit jednomu z návštěvníků. Zachycuje dav lidí, kteří utíkají k obchodu, předbíhají se a snaží se být těmi, kdo uloví telefon ve výrazné slevě. Spustilo se hotové davové šílenství. Levného telefonu chtiví zákazníci běhali po eskalátorech a zablokovali celý prostor v okolí prodejny.

 

„Beru si s sebou jídlo, batoh a cestujem do Jablonce. Vezmu s sebou aspoň sedm lidí, ať každý máme, budu tam už od čtyř od rána, těším se, je to skoro zadáčo, super, vyplatí se,“ napsal na stránky ještě před akcí jeden z účastníků.

 

Přesto byl obchodní dům na tuto akci z hlediska bezpečnosti připraven podle slov ředitele Aleše Stupky velmi dobře. „Domnívám se, že jsme to zvládli velmi dobře. Posílili jsme ostrahu a udělali jsme maximum pro to, aby celá akce proběhla pro zákazníky dobře. Podobné tlačenice nejsou časté, ale pokud některý z obchodů přijde s velmi zajímavou nabídkou, stává se to,“ uvedl pro tn.cz.

 
 

Ohodnoť článek
7
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
Středa 11. 12. 2019
20:53
Rytmus odhalil, kolik alb Real Newz se zatím prodalo. Kontrafakt překonal i rekord Krstného otce.
19:10
17:00
Greta Thunberg se stala osobností roku 2019 podle časopisu Time Greta Thunberg se stala osobností roku 2019 podle časopisu Time. Redakce ocenila její boj proti klimatickým změnám.
NAHORU
Nejčtenější