Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. dubna 2020 v 18:04
Čas čtení 0:50
Antonín Havlík

Pastor odpovídá na diss Sergeie Barracudy. Pražský strážník napadl mladou dívku

REFRESHER ČESKÝ RAP FRESHNEWS SERGEI BARRACUDA
Uložit Uložené

Freshnews jsou po týdnu zase tady!

Pokud REFRESHER sleduješ pravidelně, tak už to zřejmě znáš: další středa, další Freshnews. Tentokrát tě dílem s pořadovým číslem 77 provede náš moderátor Martin a můžeme potvrdit, že to dnes bude obzvlášť nabité.

Začneme českou scénou – Smack One upozorňuje na svůj nový projekt Chimera Part 1 videoklipem k tracku Mesrine. V něm se přirovnává k francouzskému gangsterovi Mesrinovi. 

Label Azurit Kingdom se v březnu rozpadl – alespoň v takovém složení, v jakém jsme na něj dlouhá léta byli zvyklí. Sergei Barracuda se rozhodl ostravské AK opustit a vydávat si další hudební projekty sám na sebe. Spolu s tímto rozhodnutím vydal vyjádření v podobě dissu s názvem Jezebel, kde si dobíral svého někdejšího kolegu Pastora. Ten následně také odpověděl – videem, kde popsal fungování labelu jako firmy (článek si můžeš přečíst zde).

V nových Freshnews jsme se věnovali i aktuálním informacím o koronaviru, který se stále šíří Českem. Vláda prodlužuje nouzový stav do 30. dubna. Povoluje alespoň sportovat na veřejných sportovištích a otevírá některé další podniky.

S koronavirem souvisí i další událost, která se stala v Praze. Strážník totiž napadl 19letou dívku, celý incident si ale natočila a zveřejnila na svém Facebooku. Městská policie svého agresivního kolegu vyhodila. Detaily celé kauzy si prohlédneš ve videu, stejně jako tipy na seriály do karantény nebo tip, kde najít Martinův rozhovor s pornoherečkou Alexis Crystal. Příjemnou podívanou.

Doporučeno
Končí Yzomandias s rapem kvůli Snídani s Novou? Restova spolupráce se Separem vyjde za pár dní Končí Yzomandias s rapem kvůli Snídani s Novou? Restova spolupráce se Separem vyjde za pár dní 1. dubna 2020 v 18:30
Domů
Sdílet
Diskuse