Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
12. srpna 2020 v 18:15
Čas čtení 0:53
Vojtěch Vanda

Zjistili jsme, který způsob dopravy je po Praze nejlepší. Představujeme Testovačku!

REFRESHER VIDEO
Uložit Uložené

Moderátorka Péťa zjišťovala, jak se nejlépe přesunout po Praze. Testovala čtyři způsoby, přičemž ten vítězný tě možná překvapí.

Jestli bydlíš ve větším městě, každý den řešíš dilema, jakým způsobem se budeš po něm  přepravovat. A pokud bydlíš třeba v Praze, víš, o čem mluvíme. Silnice jsou tu místy moc divoké, mnohem častěji však zase ucpané, a pokud nemáš cílovou destinaci v docházkové vzdálenosti, tak tě nějaké to cestování nemine. Proto se naše moderátorka Petra rozhodla otestovat čtyři nejběžnější způsoby dopravy a vybrala ten nejvhodnější.

Doporučeno
Jak žije finalista SuperStar pět let po soutěži? Štěpán Urban otevřeně o protloukání se životem, hudbě a fakáčství (Rozhovor) Jak žije finalista SuperStar pět let po soutěži? Štěpán Urban otevřeně o protloukání se životem, hudbě a fakáčství (Rozhovor) 12. srpna 2020 v 10:22

V nové sérii Testovačka měla Péťa na předem určené trase mezi obchodním centrem Arkády Pankrác a Letnou zjistit, jestli se jí nejlépe pojede autem, MHD, na kole, nebo na elektrickém skútru. Aby to ale neměla tak monotónní a vlastně i jednoduché, dostala na úvod obálku s úkolem, ve kterém stálo, že musí po cestě vyzvednout naši manažerku Nikitu s tajemným nákladem. 

Ve videu se dozvíš, jaké trable Petru po cestě potkaly. Neměla to totiž vůbec snadné, což mělo nakonec za následek i to, že jeden způsob přepravy musela dokonce vzdát. Když se ale dokoukáš do konce, odměnou ti bude zjištění, co bylo tím tajemným nákladem, který s Nikitou vezly, jaká pro a proti mají jednotlivé způsoby dopravy a samozřejmě který z nich byl ten nejlepší

Doporučeno
Nikdo mě nepřipravil na gumové projektily a na to, že začnou zabíjet lidi, popisuje situaci v Bělorusku Nataliya (Rozhovor) Nikdo mě nepřipravil na gumové projektily a na to, že začnou zabíjet lidi, popisuje situaci v Bělorusku Nataliya (Rozhovor) 11. srpna 2020 v 11:27

Nezapomeň se proto, až přijedeš domů, pohodlně usadit, pustit si ho a možná se i trochu inspirovat. A kdybys náhodou nechtěl o další podobná videa přijít, určitě jej podpoř likem, komentářem nebo nám dej odběr. Díky a příjemnou zábavu!

Domů
Sdílet
Diskuse