Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
News
12:00
1 250 korun za kebab a 1 850 za plavání v moři. Turci po koronaviru značně zvedli ceny pro rekreanty.
11:20
Ozark bude mít finální 4 sérii. Netflix fanoušky potěšil alespoň velkým množstvím epizod.
9:26
Moře v Kanadě vyplavuje na břeh tuleně bez hlavy. Vědci tvrdí, že je zabíjejí lidé.Moře v Kanadě vyplavuje na břeh tuleně bez hlavy. Vědci tvrdí, že je zabíjejí lidé.
8:05
Paris Hilton nosí síťkovanou roušku s diamanty. Před koronavirem jí zřejmě nepomůže.Paris Hilton nosí síťkovanou roušku s diamanty. Před koronavirem jí zřejmě nepomůže.
7:20
Chceš vonět jako vesmír? Díky tomuto parfému můžeš.Chceš vonět jako vesmír? Díky tomuto parfému můžeš.
Středa 1. 7. 2020
20:43
19:04
Putin může vládnout do roku 2036. V Rusku vrcholí referendum o změnách ústavy.Putin může vládnout do roku 2036. V Rusku vrcholí referendum o změnách ústavy.
17:56
Expl0ited a VláďaVideos zažívají na tréninku peklo. Sleduj nové video z jejich extrémně náročné přípravy.Expl0ited a VláďaVideos zažívají na tréninku peklo. Sleduj nové video z jejich extrémně náročné přípravy.
17:20
USA vykoupily zásoby Remdesiviru na příští tři měsíce. Zbytek světa se k přípravku nedostane.USA vykoupily zásoby Remdesiviru na příští tři měsíce. Zbytek světa se k přípravku nedostane.
16:40
Leo Express vrací úder RegioJetu. Do Chorvatska vypravuje autobusy přes jižní Čechy, k Jadranu jede i FlixBus.Leo Express vrací úder RegioJetu. Do Chorvatska vypravuje autobusy přes jižní Čechy, k Jadranu jede i FlixBus.
16:00
SpaceX má za sebou další úspěšný start, jeho rakety do vesmíru vynesly GPS satelit třetí generace.SpaceX má za sebou další úspěšný start, jeho rakety do vesmíru vynesly GPS satelit třetí generace.
15:15
Koronavirus by mohl zmizet úplně sám. V některých lokalitách se nakazilo pouze 20 % lidí, zbytek populace má zřejmě imunitu.
12:05
Na Karlově mostě se hodovalo. U půlkilometrového stolu se Pražané loučili s koronavirem.Na Karlově mostě se hodovalo. U půlkilometrového stolu se Pražané loučili s koronavirem.
Domů
Feed
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.