Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
News
13:55
Babičce starší 70 let dcera koupila iPhone. Nabrala díky němu svaly a inspiruje lidi i na Instagramu.
13:05
10:35
Policie zveřejnila video, jak malého chlapce srazilo auto. Chtěl rychle přeběhnout přes přechodPolicie zveřejnila video, jak malého chlapce srazilo auto. Chtěl rychle přeběhnout přes přechod, řidič nestihl zabrzdit.
9:45
Ukázal Trump prostředník astronautce? Ta ho přímo z vesmíru opravila, on si následně upravil ofinku prostředním prstemUkázal Trump prostředník astronautce? Ta ho přímo z vesmíru opravila, on si následně upravil ofinku prostředním prstem.
8:58
Děti dokážou hacknout své iPhony nejrůznějšími způsoby. Chtějí se tak vyhnout limitům užívání, které nastavili jejich rodiče.
8:26
Star Wars spěje po 40 letech ke konci. Epický trailer pro Epizodu IX slibuje, že odpoví na spoustu příběhových otázekStar Wars spěje po 40 letech ke konci. Epický trailer pro Epizodu IX slibuje, že odpoví na spoustu příběhových otázek.
6:43
6:05
Závislost na mobilech je v Indonésii novým fenoménem. Největším strašákem jsou však podle místní psychiatrické nemocnice hry, a ne sociální sítě.
Pondělí 21. 10. 2019
23:18
Špehoval dvojici přes okno, když měla sex. Když zvrhlíka chytili, muž ho ubili k smrti.
18:10
Přichází Diablo 4? Podle nového leaku hru představí na blížícím se Blizzconu už za pár dní.
17:20
Václavské náměstí se změní. Architekti odhalili vizualizaci, která počítá s tramvajemi i místy pro odpočinekVáclavské náměstí se změní. Architekti odhalili vizualizaci, která počítá s tramvajemi i místy pro odpočinek.
16:25
DNA Cristiana Ronalda se údajně shoduje s důkazním materiálem v případu znásilnění ženy v Las Vegas. Informace se měla objevit v mailové komunikaci mezi policií a prokurátory.
15:35
Rus s bicepsy napíchanými olejem, kterého přezdívají Pepek námořník, vydržel v MMA zápase 3 minutyRus s bicepsy napíchanými olejem, kterého přezdívají Pepek námořník, vydržel v MMA zápase 3 minuty. Není to poprvé, co kontroverzní kulturista prohrál souboj. Předtím ale ve fackování.
13:20
Slovák zbil rozhodčího za to, že dostal červenou. Na vesnickém fotbale nechyběly údery do hlavy či plivance. „Vybuchl jsem. Nemělo se to stát, měl jsem se ovládnout,“ tvrdí fotbalista.
12:30
Tmavý režim v aplikacích ti prý na iPhonech ušetří až 30 % baterie. I proto s ním už přišel Instagram a mnohé další aplikace.