Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
27. února 2022 0:05
Čas čtení 4:01
Ondřej Jarůšek

Bleskurychlé ukončení za 13 sekund a nový král střední váhy. Organizace OKTAGON MMA se vrátila do O2 areny ve velkém stylu

Bleskurychlé ukončení za 13 sekund a nový král střední váhy. Organizace OKTAGON MMA se vrátila do O2 areny ve velkém stylu
Zdroj: OKTAGON MMA
SPORT BOJOVÉ SPORTY MMA OKTAGON MMA PATRIK KINCL
Uložit Uložené

OKTAGON 31 přinesl 10 zápasů, z nichž 2 byly o titul. A nechybělo ani plno krásných ukončení. Organizátoři si připravili opět skvělou show.

Turnajová sezóna roku 2022 začala a organizace OKTAGON MMA ji odstartovala velkolepým turnajem v pražské O2 areně. Tam se sešlo zhruba 11 tisíc lidí, kteří se stali svědky 10 zápasů (8 MMA + 2 Underground) a vůbec poprvé historii organizace jsme se dočkali na jedné akci hned dvou titulových bitev. Pojď se s námi podívat, jak turnaj OKTAGON 31 probíhal.

Promotér Ondřej Novotný se jménem celé organizace OKTAGON MMA během turnaje vyjádřil k dění na Ukrajině, která je pod útokem ruské armády. Novotný, společně s celým týmem OKTAGONu, razantně odsoudil agresi a postavil se za napadenou Ukrajinu. Promotér zároveň vyzval k pomoci ukrajinskému lidu.

O tom, jak můžeš pomoci Ukrajině a lidem prchajícím před válkou, jsme ti přinesli články o sbírkách, které na podporu napadené země vznikly. Jakkoliv přispět můžeš i ty.
oktagon 31
Zdroj: OKTAGON MMA

Galavečer v rámci Free Prelims odstartovala bitva podle Underground pravidel mezi českým bojovníkem Luďkem Gregušem a Slovákem Markem Luštiakem. Oba borci spolu bojovali teprve před 14 dny a nyní se proti sobě střetli znovu.

Boj měl akční tempo už od prvních okamžiků, o jeho výsledku však bohužel rozhodlo zranění Marka Lištiaka, který si ve druhém kole poranil koleno. Luděk Greguš po zápase prohlásil, že jej těší výhra, není však spokojený s tím, že zvítězil kvůli zranění soupeře. Dvojici bojovníků tak možná nakonec uvidíme ještě ve třetím vzájemném zápase.

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
 • Přístup k benefitům
 • Méně reklam
 • 150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
 • Všechny možnosti předplatného Mám slevový kód
  Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
  Domů
  Sdílet
  Diskuse