Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
19. června 2022 15:15
Čas čtení 0:22
Barbora Volfová

10 nejlepších fotografií uplynulého týdne

10 nejlepších fotografií uplynulého týdne
Zdroj: TASR/AP/Kamran Jebreili
NEWS NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE TÝDNE ZPRÁVY Z DOMOVA ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Prohlédni si nejzajímavější momenty a události, které přinesl tento týden.

Tento týden byl bohatý na momenty z oblasti politiky, sportu, ale bohužel i války na Ukrajině. Jako každý týden ti přinášíme výběr 10 nejlepších fotek, které ti připomenou stěžejní události uplynulého týdne. Fotografie nemusí být po technické stránce vždy nejlepší, důležité ale je, jaké emoce a atmosféru navozují. 

Týden se nesl v duchu extrémního počasí. Horký vzduch z Afriky přinesl do velké části západní Evropy první letní vlnu veder, která potrápila Francii, Německo, Itálii, Španělsko i Českou republiku. Záplavy v Indii a Bangladéši připravily o život desítky lidí, pod vodou jsou nyní miliony domovů.

Guváhátí – Žena s dítětem v náručí se brodí zaplavenou ulicí po prudkém dešti ve městě Guváhátí v indickém státě Ásám. 16. června 2022.Anthropoidhinduistické ženy rituál Vat Savitri IndiaPolicisté přivádějí bývalého náměstka pražského primátora Petra Hlubučka (STAN) k soudu, který rozhodoval o vazbě pro obviněné v kauze korupce v pražském dopravním podniku.
Zobrazit galerii
(10)
Domů
Sdílet
Diskuse