Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Vojtěch Vanda
9. srpna 2022 12:50
Čas čtení 1:04

Ezra Miller čelí obvinění z vloupání

Kategorie:
Osobnosti
Uložit Uložené
Ezra Miller čelí obvinění z vloupání
Zdroj: Taylor Hill/FilmMagic

Miller se měli v květnu letošního roku vloupat do objektu ve státě Vermont ve Spojených státech a ukrást tam několik lahví alkoholu.

Americký herec Ezra Miller byli obviněni z vloupání, informovalo BBC. Miller, kteří jsou známí z filmů Fantastická zvířata nebo Flash, měli v květnu tohoto roku odcizit několik lahví s alkoholem z domu ve městě Stamford ve státě Vermont. Hrozící trest ale policie neupřesnila. Jedná se tak o další z několika excesů, jež jsou s nimi v poslední době spojeny.

6. července 2022 11:30 Čas čtení 1:10 Přehledně: Ezra Miller na útěku. Co tomu předcházelo? Přehledně: Ezra Miller na útěku. Co tomu předcházelo?

Policie zatkla Miller na základě vloupání do domu, které se mělo stát 1. května. Usvědčující byl záznam z policejních kamer. V době vloupání neměl být nikdo v domě. 

Ezra Miller v roce 2018 prohlásili, že jsou nebinární osobou. Neidentifikují se jako muž ani žena. Preferují zájmeno „oni“. O nebinárních osobách píšeme v samostatném vysvětlujícím článku.

„V důsledku vyšetřování, které zahrnovalo záběry z bezpečnostních kamer a dalšího vyslýchání, byla nalezeny příčiny k obvinění Ezry M. Miller z trestného činu vloupání do neobydleného obydlí,“ uvedla tamní policie v pondělí. Soud hollywoodské hvězdy je naplánován na 26. září. Výše možného hrozícího trestu uvedena nebyla.

Miller musí čelit vícero přestupkům

Devětadvacetiletá osoba ale nemá první problém se zákonem, o čemž jsme v tomto roce již několikrát informovali. Podle obvinění se měli Miller dopustit několika případů výtržnictví, násilí na ženách i groomingu.

Havajská policie například Miller zatkla na konci března, když obdržela oznámení o výtržnictví v baru v Silva Street. Zatímco ostatní hosté baru zpívali karaoke, Miller následně začali sprostě nadávat a sebrali mikrofon jedné z žen. Následně obtěžovali muže, který v baru hrál šipky. Majitel baru se Miller neúspěšně pokoušel uklidnit.

Následně se začaly objevovat další informace. Například o napadení a škrcení ženy v roce 2020 na Islandu nebo o obtěžování ženy v Berlíně.

Domů
Sdílet
Diskuse