Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Barbora Volfová
14. srpna 2022 13:52
Čas čtení 0:56

Opilecká hádka v Přerově skončila pobodáním, policie obvinila útočníka z vraždy

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Opilecká hádka v Přerově skončila pobodáním, policie obvinila útočníka z vraždy
Zdroj: Policie ČR

Obviněnému muži hrozí za vraždu a výtržnictví trest odnětí svobody na dvanáct až dvacet let.

Páteční opilecká hádka dvou mužů v Přerově skončila tragicky. Policisté poté, co na linku 158 přijali oznámení o napadení muže na parkovišti v třídě Generála Janouška, zjistili, že mezi dvěma muži, kteří požili alkohol, došlo k rozepři, jež vyústila smrtí jednoho z nich. Policie v neděli informovala, že útočníka obvinila z vraždy.

12. srpna 2022 16:39 Čas čtení 1:02 Vondrášek: Použití donucovacích prostředků proti ženě v Českém Krumlově bylo oprávněné Vondrášek: Použití donucovacích prostředků proti ženě v Českém Krumlově bylo oprávněné

„Krajští kriminalisté vyšetřují zvlášť závažný zločin vraždy 38letého muže, ke kterému došlo v noci na sobotu na ulici v Přerově. Kriminalisté 41letého útočníka po činu zadrželi. Muži se znali,“ uvedla policie na Twitteru.

Opilecký spor přerostl následně ve fyzický útok. Jeden z mužů vytáhl nůž a způsobil druhému těžká poranění. I přes rychle poskytnutou první pomoc na místě zemřel. Motivem činu byla podle policie zřejmě banální opilecká hádka. Oba muži byli z Přerova a znali se. O tragédii informuje tiskový mluvčí Policie ČR na webu.

„Na místo činu se dostavili krajští kriminalisté a případ převzali. Policistům se během pátrání podařilo zjistit totožnost osmatřicetileté oběti i útočníka. Ten se nakonec po pár desítkách minut sám dostavil na zdejší obvodní oddělení, kde byl zadržen,“ informuje tiskový mluvčí Libor Hejtman. Obviněnému muži hrozí za vraždu a výtržnictví trest odnětí svobody na dvanáct až dvacet let.

Domů
Sdílet
Diskuse